Филтри -

Градежни машини KAMAZ од Русија

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини KAMAZ од Русија: 27 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
возило со дигалка со корпа KAMAZ 43502 ПЗГТ ПСС-121.22-06 возило со дигалка со корпа KAMAZ 43502 ПЗГТ ПСС-121.22-06
2
Контактирајте го продавачот
23.840 € RUB 2.000.000 RUB
Возило со дигалка со корпа
Година 2014 Километража 10237 км Сила
Русија, Ленск
Контактирајте го продавачот
73.890 € RUB 6.200.000 RUB
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 28 м
Година 2014 Километража 3616 км Сила
Русија, Ивантеевка, Московская обл.
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Евро Euro 5
Година 06/2021 Километража Сила 300 кс
Русија, Chelyabinsk
нови автодигалка KAMAZ Челябинец 25 тонн
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 21.7 м
Година Километража Сила
Русија, Москва
нови автодигалка Klintsy  на шасија KAMAZ 65115
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Klintsy
Година Километража Сила 298 кс
Русија, Москва
нови автодигалка Klintsy  на шасија KAMAZ  43118
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Klintsy Носивост 25000 кг
Година Километража Сила
Русија, Москва
нови автодигалка Galichanin  на шасија KAMAZ
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Galichanin
Година Километража Сила
Русија, Москва
нови автодигалка Galichanin  на шасија KAMAZ
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Galichanin Дофат на стрела 28.1 м Носивост 25000 кг
Година Километража Сила
Русија, Москва
нови автодигалка KAMAZ
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража Сила
Русија, Москва
нови автодигалка Chelyabinecz  на шасија KAMAZ
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Chelyabinecz Висина на подигање 21.7 м Носивост 25000 кг Брзина 60 км/ч
Година Километража Сила 300 кс
Русија, Москва
нови автодигалка Ivanovets КС-45717К-ЗР  на шасија KAMAZ 43118
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Марка на кран Ivanovets Модел КС-45717К-ЗР Висина на подигање 31.2 м Дофат на стрела 27 м Носивост 25000 кг
Година Километража Сила
Русија, Москва
нови автодигалка Ivanovets КС-35714К-3  на шасија KAMAZ нови автодигалка Ivanovets КС-35714К-3  на шасија KAMAZ
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Ivanovets Модел КС-35714К-3 Висина на подигање 18.4 м Носивост 16000 кг
Година Километража Сила
Русија, Москва
нови автодигалка Klintsy  на шасија KAMAZ
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Klintsy Дофат на стрела 18 м Капацитет на крајот на стрелата 16000 т
Година Километража Сила
Русија, Москва
нови автодигалка KAMAZ УМЗ-2
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Модел «Ульяновец» МКТ-25.1 Дофат на стрела 21.7 м Носивост 25000 кг
Година Километража Сила 240 кс
Русија, Москва
нови автодигалка KAMAZ Ивановец КС-65740-7 40 тонн нови автодигалка KAMAZ Ивановец КС-65740-7 40 тонн
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража Сила
Русија, Москва
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се