Филтри -

Градежни машини KAMAZ од Белорусија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини KAMAZ од Белорусија: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
10.000 US$ EUR ≈ 9.382 €
Камион-мешалка
Евро Euro 2
Година 2006 Километража Сила 240 кс
Белорусија, Мозырь
Контактирајте го продавачот
17.000 US$ EUR ≈ 15.950 €
Камион-мешалка
Модел 58147
Година 2013 Километража Сила 298 кс
Белорусија
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
27.000 US$ EUR ≈ 25.330 €
Автодигалка
Марка на кран KS Модел 55713-1К Висина на подигање 22 м Дофат на стрела 18 м Носивост 25000 кг Брзина 60 км/ч
Година 2008 Километража Сила 280 кс
Белорусија
Контактирајте го продавачот
2.500 US$ EUR ≈ 2.345 €
Пумпа за бетон
Модел сб-126
Година 1989 Километража 353000 км Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.840 €
Автодигалка
Марка на кран Klintsy Модел 25Т Носивост 25000 кг
Година 2010 Километража Сила
Белорусија, Пинск
Контактирајте го продавачот
91.850 € Со вклучен ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Galichanin Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 31 м Дофаќач 9 м Носивост 32000 кг
Година 2013 Километража 29979 км Сила
Белорусија, Видомля
Контактирајте го продавачот
98.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Klintsy Дофат на стрела 31 м Дофаќач 9 м Носивост 40000 кг
Година 2014 Километража 31500 км Сила
Белорусија, Гродна
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.760 €
Возило со дигалка со корпа
Модел ПМС-328 Висина на подигање 28 м Носивост 250 кг
Година 01/2015 Километража 25000 км Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
99.000 US$ EUR ≈ 92.880 €
Автодигалка
Марка на кран Ivanovets Модел АК25 Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 21 м Дофаќач 9 м Носивост 25000 кг Брзина 85 км/ч
Година 2020 Километража Сила 250 кс
Белорусија
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се