Филтри -

Градежни машини KAMAZ

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

26 огласа: Градежни машини KAMAZ

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
137.300 € UZS 1.788.000.000 UZS
Автодигалка
Година Километража Сила
Узбекистан
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.700 €
Автодигалка
Марка на кран KTA Модел 18.01 Висина на подигање 18.2 м Дофат на стрела 21 м
Година 2008 Километража 32560 км Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Висина на подигање 35 м Дофат на стрела 22 м
Година Километража Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел 36-01 Висина на подигање 36 м Дофат на стрела 20 м
Година Километража Сила
Украина, Киев
ново возило со дигалка со корпа KAMAZ ВС-32
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 32 м
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
ново возило со дигалка со корпа KAMAZ АП-28
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 250 кг
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
ново возило со дигалка со корпа KAMAZ
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел 22
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
ново возило со дигалка со корпа KAMAZ ВС—28
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 28 м Носивост 200 кг
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Висина на подигање 32 м Дофат на стрела 21 м
Година Километража Сила
Украина, Киев
ново возило со дигалка со корпа KAMAZ Автогидроподъемник АГП-22 (Автовышка)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
ново возило со дигалка со корпа KAMAZ ВИПО-32 ново возило со дигалка со корпа KAMAZ ВИПО-32 ново возило со дигалка со корпа KAMAZ ВИПО-32
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 32 м Дофат на стрела 19 м Носивост 300 кг
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
ново возило со дигалка со корпа KAMAZ ВС—26
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 26 м Носивост 200 кг
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
ново возило со дигалка со корпа KAMAZ АП-22
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 250 кг
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
ново возило со дигалка со корпа KAMAZ ТВ-32
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 32 м Носивост 350 кг
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
ново возило со дигалка со корпа KAMAZ
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
ново возило со дигалка со корпа KAMAZ ВС—22-01
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 22 м
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
1.234 € Со вклучен ДДВ
Телескопска дигалка
Евро Euro 6 Модел ROIN Висина на подигање 9.5 м Дофат на стрела 7.5 м Носивост 7000 кг
Година 06/2018 Километража 3000 км Сила
Латвија, Riga
камион-мешалка Tigarbo  на шасија KAMAZ 53229 камион-мешалка Tigarbo  на шасија KAMAZ 53229
2
Контактирајте го продавачот
7.500 US$ EUR ≈ 7.008 €
Камион-мешалка
Година Километража Сила
Белорусија, Мозырь
камион-мешалка Tigarbo  на шасија KAMAZ 53229R камион-мешалка Tigarbo  на шасија KAMAZ 53229R камион-мешалка Tigarbo  на шасија KAMAZ 53229R
3
Контактирајте го продавачот
7.500 US$ EUR ≈ 7.008 €
Камион-мешалка
Година 2007 Километража Сила
Белорусија, Мозырь
Контактирајте го продавачот
5.000 US$ EUR ≈ 4.672 €
Камион-мешалка
Евро Euro 2
Година 2006 Километража Сила
Белорусија, Мозырь
Контактирајте го продавачот
42.500 US$ EUR ≈ 39.710 €
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 26 м
Година 2008 Километража 12000 км Сила
Украина, Гайворон
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 28.030 €
Возило со дигалка со корпа
Модел ПМС-328 Висина на подигање 28 м Носивост 250 кг
Година 01/2015 Километража 25000 км Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 12.150 €
Градежен миксер
Година 2007 Километража Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 16.820 €
Градежен миксер
Година Километража Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Модел SMB 10000
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се