Филтри -

Градежни машини KALETA

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини KALETA: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови машина за малтерисување KALETA 4 230/400B MULTIVOLTAGE
1
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Машина за малтерисување
Година 12/2020 Километража Сила
Украина, Київ
нови машина за малтерисување KALETA 4/230 нови машина за малтерисување KALETA 4/230
2
Контактирајте го продавачот
4.000 € Без ДДВ
Машина за малтерисување
Година 2021 Километража Сила
Украина, Київ
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови машина за малтерисување KALETA Штукатурная станция KALETA – 5
1
Контактирајте го продавачот
3.800 € Без ДДВ
Машина за малтерисување
Година 2020 Километража Сила
Украина, Київ
нови машина за малтерисување KALETA 4/380
1
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Машина за малтерисување
Година 12/2020 Километража Сила
Украина, Київ
нови машина за малтерисување KALETA KALETA – 6 230/400В MULTIVOLTAGE
1
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Машина за малтерисување
Година 05/2021 Километража Сила
Украина
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се