Филтри -

Градежни машини KAISER од Чешка Република

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини KAISER од Чешка Република: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.580 € CZK 399.000 CZK
Одење багер
Година 1999 Километража Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Одење багер
Година 2004 Километража 10000 м/ч Сила 132 кс
Чехија, Bernartice u Trutnova
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Одење багер
Година 2001 Километража 10960 м/ч Сила 122 кс
Чехија, Bernartice u Trutnova
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Одење багер
Година 2003 Километража Сила
Чехија, Bernartice u Trutnova
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Одење багер
Година 2000 Километража Сила
Чехија, Bernartice u Trutnova
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Одење багер
Година 2000 Километража 6500 м/ч Сила 122 кс
Чехија, Bernartice u Trutnova
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се