Филтри -

Градежни машини JUNJIN од Турција

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини JUNJIN од Турција: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Модел 2021 MODEL JUNJİN PUMP
Година 05/2021 Километража 13336 км Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Модел 2006 MODEL 50 METER JUNJİN
Година 07/2006 Километража 142605 км Сила
Турција
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
230.000 €
Пумпа за бетон
Модел 38 MT
Година 2018 Километража 43557 км Сила
Турција, Afyonkarahisar/Merkez
Контактирајте го продавачот
275.000 €
Пумпа за бетон
Модел 2020
Година 2020 Километража Сила
Турција, Afyonkarahisar/Merkez
Контактирајте го продавачот
335.000 €
Пумпа за бетон
Модел 2020
Година 2020 Километража 76000 км Сила
Турција, Afyonkarahisar/Merkez
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се