Филтри -

Градежни машини JUNJIN

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини JUNJIN: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Модел 2006 MODEL 50 METER JUNJİN
Година 07/2006 Километража 142605 км Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Модел 2021 MODEL JUNJİN PUMP
Година 05/2021 Километража 13336 км Сила
Турција
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
85.000 €
Пумпа за бетон
Модел 27M
Година 2007 Километража 2900 м/ч Сила
Шпанија, Getafe
Контактирајте го продавачот
60.530 € KZT 30.000.000 KZT
Телескопска дигалка
Висина на подигање 38 м Дофат на стрела 38 м Носивост 350 кг
Година 2009 Километража 7000 м/ч Сила
Казахстан, Шымкент
Контактирајте го продавачот
230.000 €
Пумпа за бетон
Модел 38 MT
Година 2018 Километража 43557 км Сила
Турција, Afyonkarahisar/Merkez
Контактирајте го продавачот
275.000 €
Пумпа за бетон
Модел 2020
Година 2020 Километража Сила
Турција, Afyonkarahisar/Merkez
Контактирајте го продавачот
335.000 €
Пумпа за бетон
Модел 2020
Година 2020 Километража 76000 км Сила
Турција, Afyonkarahisar/Merkez
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 2015-01-01 Километража 1751 м/ч Сила
Холандија, Vierpolders
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Носивост 250 кг
Година Километража 58 м/ч Сила
Холандија, Vierpolders
Контактирајте го продавачот
90.000 €
Пумпа за бетон
Евро Euro 4 Модел JXTR 37-4.16
Година 2006 Километража 3549 м/ч Сила
Шпанија, Benijofar (Alicante)
Контактирајте го продавачот
60.000 €
Стационарна пумпа за бетон
Година 2008 Километража 135 м/ч Сила 205 кс
Шпанија, Benijofar (Alicante)
пумпа за бетон JUNJIN JJRZ52-5.16MB пумпа за бетон JUNJIN JJRZ52-5.16MB пумпа за бетон JUNJIN JJRZ52-5.16MB
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 02/2010 Километража Сила
Кина
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се