Филтри -

Градежни машини JMG од Германија

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини JMG од Германија: 14 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини кран
Висина на подигање 6.86 м Носивост 3200 кг
Година 2018 Километража 50 м/ч Сила 6 kW
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
2 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини кран
Висина на подигање 7.5 м Носивост 4500 кг
Година 2013 Километража 200 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
2 години на Machineryline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини кран
Висина на подигање 9.9 м Носивост 10000 кг
Година 2022 Километража 10 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
2 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини кран
Висина на подигање 6.86 м Носивост 4500 кг
Година 2022 Километража 10 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
2 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини кран
Висина на подигање 6.86 м Носивост 3200 кг
Година 2021 Километража 10 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
2 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 12 м Носивост 16000 кг
Година 2017 Километража 150 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
2 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
239.000 € GBP 202.900 GBP
Мини кран
Висина на подигање 11.3 м Носивост 16000 кг
Година 2018 Километража 10 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
2 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
52.000 € GBP 44.140 GBP
Мини кран
Висина на подигање 5.48 м Носивост 2500 кг
Година 2017 Километража 20 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
2 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини кран
Висина на подигање 6.86 м Носивост 3200 кг
Година 2019 Километража 10 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
2 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
180.000 € GBP 152.800 GBP
Мини кран
Висина на подигање 10.44 м Носивост 13000 кг
Година 2017 Километража 160 м/ч Сила 17 kW
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
2 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини кран
Година Километража 100 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
2 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини кран
Висина на подигање 10.5 м Носивост 11000 кг
Година 2020 Километража 580 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
2 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража 10 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
2 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини кран
Носивост 16000 кг
Година 2020 Километража 50 м/ч Сила
Германија, Crailsheim
Hanselmann GmbH
2 години на Machineryline
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се