Филтри -

Градежни машини JLG од Унгарија

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

22 огласа: Градежни машини JLG од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Ножична платформа
Носивост 750 кг
Година 2008 Километража 3724 м/ч Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 16.09 м Носивост 230 кг
Година 2011 Километража 4180 м/ч Сила
Унгарија, Gyor
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 15.24 м Носивост 230 кг
Година 2006 Километража 5199 м/ч Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
4.200 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 10 м Носивост 450 кг
Година 2007 Километража 587 м/ч Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 16.09 м Носивост 230 кг
Година 2011 Километража 4584 м/ч Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 22.3 м Носивост 750 кг
Година 2009 Километража 4174 м/ч Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 22.3 м Носивост 750 кг
Година 2007 Километража 4428 м/ч Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 16.09 м Носивост 230 кг
Година 2011 Километража 4331 м/ч Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
4.300 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 10 м Носивост 450 кг
Година 2007 Километража 544 м/ч Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 17.81 м Носивост 230 кг
Година 2011 Километража 4211 м/ч Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
7.300 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 10.1 м Носивост 200 кг
Година 2012 Километража 851 м/ч Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 10 м Носивост 450 кг
Година 2008 Километража 688 м/ч Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 16.09 м Носивост 230 кг
Година 2011 Километража 4435 м/ч Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 16.09 м Носивост 230 кг
Година 2011 Километража 3885 м/ч Сила
Унгарија, Gyor
ножична платформа JLG 6 RS ножична платформа JLG 6 RS ножична платформа JLG 6 RS
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 5.8 м Носивост 230 кг
Година 2015 Километража 343 м/ч Сила
Унгарија, Szigetszentmiklos
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 2.5 м Носивост 320 кг
Година 2015 Километража 201 м/ч Сила
Унгарија, Szigetszentmiklos
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 8.1 м Носивост 360 кг
Година 2012 Километража 435 м/ч Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 10 м Носивост 450 кг
Година 2008 Километража 614 м/ч Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 11.75 м Носивост 320 кг
Година 2015 Километража Сила
Унгарија, Szigetszentmiklos
ножична платформа JLG 6RS ножична платформа JLG 6RS ножична платформа JLG 6RS
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 7.8 м Носивост 230 кг
Година 2015 Километража Сила
Унгарија, Szigetszentmiklos
ножична платформа JLG 4394RT ножична платформа JLG 4394RT
2
Контактирајте го продавачот
14.455 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 15.11 м Носивост 565 кг
Година 2006 Километража 3276 м/ч Сила
Унгарија, Nagytarcsa
телескопска дигалка JLG 450AJ телескопска дигалка JLG 450AJ телескопска дигалка JLG 450AJ
3
Контактирајте го продавачот
17.615 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Висина на подигање 15.8 м Дофат на стрела 7.3 м Носивост 250 кг
Година 2004 Километража 3800 м/ч Сила
Унгарија, Nagytarcsa
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се