Филтри -

Градежни машини JLG од Украина

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Градежни машини JLG од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
11.500 € Со вклучен ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 10 м
Година 2014 Километража 510 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
2.364 € / месец Со вклучен ДДВ
Телескопска дигалка
Висина на подигање 20.5 м Дофат на стрела 13.5 м Носивост 230 кг
Година 02/2002 Километража 1819 м/ч Сила
Украина, с.Белогородка
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
ножична платформа JLG 4069 ножична платформа JLG 4069
2
Контактирајте го продавачот
16.000 € Со вклучен ДДВ
Ножична платформа
Носивост 360 кг
Година 2008 Километража Сила
Украина, м.Київ
ножична платформа JLG 3369 ножична платформа JLG 3369 ножична платформа JLG 3369
3
Контактирајте го продавачот
15.000 € Со вклучен ДДВ
Ножична платформа
Носивост 450 кг
Година 2007 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
6.985 € UAH 299.700 UAH
Ножична платформа
Година 2005 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се