Филтри -

Градежни машини JLG од Романија

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

10 огласа: Градежни машини JLG од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
JLG 3369
34 ч.
6.300 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 10.06 м Носивост 454 кг
Година 1999 Километража Сила
Романија, Timisoara
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Подигнувачка платформа со јарбол
Висина на подигање 10 м Дофат на стрела 8 м Носивост 200 кг
Година 2016 Километража 873 м/ч Сила
Романија, Galați
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Ножична платформа
Висина на подигање 14.2 м
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 13.11 м Носивост 1020 кг
Година 2004 Километража 2558 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Година 1999 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Ножична платформа
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Година 2004 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Подигнувачка платформа со јарбол
Носивост 200 кг
Година 2006 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Ножична платформа
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Ножична платформа
Година Километража 3314 м/ч Сила
Романија
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се