Филтри -

Градежни машини JLG - Казахстан

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

4 огласа: Градежни машини JLG - Казахстан

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 23 м
Година 2007 Километража 4664 м/ч Сила
Казахстан
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 7.79 м
Година 2014 Километража 465 м/ч Сила
Казахстан
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 7.79 м
Година 2014 Километража 399 м/ч Сила
Казахстан
хидраулична зглобна платформа JLG 800AJ хидраулична зглобна платформа JLG 800AJ хидраулична зглобна платформа JLG 800AJ
3
Контактирајте го продавачот
3.871 € / месец KZT 25.000.000 KZT
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 26 м
Година Километража Сила
Казахстан, Almaty

Други марки во делот "Градежни машини - Казахстан"

Контактирајте го продавачот
77.000 € Без ДДВ
Машина за набивање столбови
Година 2024 Километража Сила
Казахстан, Boscobel
нови кула кран Zoomlion WA6013-8
1
Контактирајте го продавачот
99.000 US$ EUR ≈ 90.910 €
Кула кран
Висина на подигање 60 м Носивост 8000 кг
Година 2024 Километража Сила
Казахстан, Almaty
Контактирајте го продавачот
85.000 US$ EUR ≈ 78.050 €
Автодигалка
Евро Euro 6 Модел ZTC 250A562 Висина на подигање 49 м Носивост 25000 кг
Година 2024 Километража Сила
Казахстан, Almaty
Контактирајте го продавачот
24.000 US$ EUR ≈ 22.040 €
Валјак со гуми
Година 2004 Километража Сила
Казахстан, Карагандинская область, поселок Осакаровка
Контактирајте го продавачот
740.000 US$ EUR ≈ 679.500 €
Финишер за бетон
Година 2010 Километража Сила
Казахстан, Astana
асфалт павер гасеничар Vögele 2100-2
1
Контактирајте го продавачот
256.000 US$ EUR ≈ 235.100 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2014 Километража Сила
Казахстан, Карагандинская область, поселок Осакаровка
Контактирајте го продавачот
24.000 US$ EUR ≈ 22.040 €
Валјак за асфалт
Година 2001 Километража Сила
Казахстан, Карагандинская область, поселок Осакаровка
валјак со гуми XCMG XP163 валјак со гуми XCMG XP163 валјак со гуми XCMG XP163
3
Контактирајте го продавачот
43.000 US$ EUR ≈ 39.490 €
Валјак со гуми
Година 2016 Километража 2900 м/ч Сила
Казахстан, Astana
Контактирајте го продавачот
150.000 US$ EUR ≈ 137.700 €
Финишер за бетон
Година 2009 Километража Сила
Казахстан, Карагандинская область, поселок Осакаровка
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 41.320 €
Валјак за асфалт
Година 2010 Километража Сила
Казахстан, Карагандинская область, поселок Осакаровка
Контактирајте го продавачот
46.000 US$ EUR ≈ 42.240 €
Валјак за асфалт
Година 2011 Километража Сила
Казахстан, Карагандинская область, поселок Осакаровка
Контактирајте го продавачот
120.000 US$ EUR ≈ 110.200 €
Финишер за бетон
Година 2010 Километража Сила
Казахстан, Карагандинская область, поселок Осакаровка
Контактирајте го продавачот
150.000 US$ EUR ≈ 137.700 €
Финишер за бетон
Година 2000 Километража Сила
Казахстан, Astana
Контактирајте го продавачот
36.000 €
Машина за дупчење
Година 04/2024 Километража Сила
Казахстан, Kostanay
Контактирајте го продавачот
2.950 €
Машина за дупчење
Година 03/2023 Километража Сила
Казахстан, Kostanay
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 04/2024 Километража Сила
Казахстан, Kostanay
нови машина за дупчење со кран Pride URB 2A2 нови машина за дупчење со кран Pride URB 2A2 нови машина за дупчење со кран Pride URB 2A2
3
Контактирајте го продавачот
36.000 €
Машина за дупчење со кран
Година 03/2023 Километража Сила
Казахстан, Kostanay
Контактирајте го продавачот
130.000 €
Машина за дупчење
Година 03/2023 Километража Сила
Казахстан, Kostanay
Контактирајте го продавачот
112.000 € Со вклучен ДДВ
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2023 Километража Сила
Казахстан, Kostanay
Контактирајте го продавачот
156.000 €
Машина за дупчење
Година 03/2023 Километража Сила
Казахстан, Kostanay
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Машина за дупчење
Година 06/2023 Километража Сила
Казахстан, Kostanay
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи