Филтри -

Градежни машини JLG од Италија

Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

28 огласа: Градежни машини JLG од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 43.3 м Дофат на стрела 25.03 м
Година 01/2023 Километража Сила
Италија, Desenzano del Garda (BS)
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Телескопска дигалка
Висина на подигање 20.5 м Дофат на стрела 12.8 м Носивост 230 кг
Година 2006 Километража 4000 м/ч Сила
Италија, FANO
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
ножична платформа JLG M4069 - con stabilizzatori ножична платформа JLG M4069 - con stabilizzatori ножична платформа JLG M4069 - con stabilizzatori
3
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 14 м Носивост 360 кг
Година 2007 Километража 750 м/ч Сила
Италија, Bitonto
ножична платформа JLG 4069 LE ножична платформа JLG 4069 LE ножична платформа JLG 4069 LE
3
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 14 м Носивост 360 кг
Година 2001 Километража 650 м/ч Сила
Италија, Bitonto
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 12 м Носивост 320 кг
Година 2011 Километража Сила
Италија, Filago
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 12 м Носивост 320 кг
Година 2011 Километража 400 м/ч Сила
Италија, Filago
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 15 м Носивост 200 кг
Година 2006 Километража 500 м/ч Сила
Италија, Alba (CN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 12 м Носивост 200 кг
Година 2006 Километража 500 м/ч Сила
Италија, Alba (CN)
подигнувачка платформа со јарбол JLG TOUCAN1210
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подигнувачка платформа со јарбол
Висина на подигање 12 м
Година 2008 Километража 128 м/ч Сила
Италија, Pianiga VE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 10 м
Година 2014 Километража 400 м/ч Сила
Италија, Pianiga VE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 10 м
Година 2015 Километража Сила
Италија, Pianiga VE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 14 м
Година 2001 Километража 1095 м/ч Сила
Италија, Pianiga VE
хидраулична зглобна платформа JLG E300AJP
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 11 м
Година 2008 Километража 997 м/ч Сила
Италија, Pianiga VE
ножична платформа JLG M4069
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 14 м
Година 2002 Километража 829 м/ч Сила
Италија, Pianiga VE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 10 м
Година 2008 Километража Сила
Италија, Pianiga VE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 10 м
Година 2009 Километража Сила
Италија, Pianiga VE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Висина на подигање 22 м
Година 2008 Километража 5301 м/ч Сила
Италија, Pianiga VE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 11.5 м
Година 2014 Километража 524 м/ч Сила
Италија, Pianiga VE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 10 м
Година 2010 Километража 461 м/ч Сила
Италија, Pianiga VE
ножична платформа JLG 1930ES
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 8 м
Година 2010 Километража 625 м/ч Сила
Италија, Pianiga VE
ножична платформа JLG 500RTS
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 17.2 м
Година 2001 Километража Сила
Италија, Pianiga VE
хидраулична зглобна платформа JLG 660SJ
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 21.5 м
Година 2001 Километража 8338 м/ч Сила
Италија, Pianiga VE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 14 м
Година 2005 Километража 969 м/ч Сила
Италија, Pianiga VE
ножична платформа JLG 2646ES ножична платформа JLG 2646ES
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 10 м
Година 2010 Километража Сила
Италија, Pianiga VE
хидраулична зглобна платформа JLG 450 AJ
1
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Година 2001 Километража 6350 м/ч Сила
Италија, VIGNOLO
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се