Филтри -

Градежни машини JLG од Ирска

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

13 огласа: Градежни машини JLG од Ирска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
62.500 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 26.2 м Носивост 227 кг
Година 2012 Километража 4300 м/ч Сила
Ирска, Dublin
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 7.6 м Носивост 230 кг
Година 2014 Километража 250 м/ч Сила
Ирска, Dublin
ножична платформа JLG ES 1930 ножична платформа JLG ES 1930 ножична платформа JLG ES 1930
3
Контактирајте го продавачот
4.950 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 7.52856 м Носивост 227 кг
Година 2007 Километража 500 м/ч Сила
Ирска, Dublin
хидраулична зглобна платформа JLG 800 AJ хидраулична зглобна платформа JLG 800 AJ хидраулична зглобна платформа JLG 800 AJ
3
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 26.21 м Носивост 227 кг
Година 2008 Километража 4500 м/ч Сила
Ирска, Dublin
Контактирајте го продавачот
6.950 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 11.49 м Носивост 318 кг
Година 2007 Километража 550 м/ч Сила
Ирска, Dublin
Контактирајте го продавачот
79.500 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Висина на подигање 42.97 м Носивост 227 кг
Година 2008 Километража 4000 м/ч Сила
Ирска, Dublin
ножична платформа JLG 10 RS ножична платформа JLG 10 RS
2
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 11.76528 м Носивост 320 кг
Година 2015 Километража 250 м/ч Сила
Ирска, Dublin
Контактирајте го продавачот
14.950 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 13.99032 м Носивост 362 кг
Година 2008 Километража Сила
Ирска, Dublin
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Висина на подигање 28.01112 м Носивост 227 кг
Година 2008 Километража 4500 м/ч Сила
Ирска, Dublin
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 15.73 м Носивост 227 кг
Година 2014 Километража 2500 м/ч Сила
Ирска, Dublin
Контактирајте го продавачот
38.950 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 20.2 м Носивост 227 кг
Година 2012 Километража 2500 м/ч Сила
Ирска, Dublin
Контактирајте го продавачот
69.500 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 39.9288 м Носивост 227 кг
Година 2008 Километража 4500 м/ч Сила
Ирска, Dublin
Контактирајте го продавачот
26.750 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Висина на подигање 21.91512 м Носивост 227 кг
Година 2008 Километража 4500 м/ч Сила
Ирска, Dublin
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се