Филтри -

Градежни машини JLG од Белорусија

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Градежни машини JLG од Белорусија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
37.500 US$ EUR ≈ 34.580 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 13.72 м Дофат на стрела 7.62 м Носивост 250 кг
Година 2011 Километража Сила
Белорусија, Minsk

Other makes in the section "Градежни машини од Белорусија"

Контактирајте го продавачот
149.900 US$ EUR ≈ 138.200 €
Товарач гасеничар
Година 2013 Километража 2800 м/ч Сила
Белорусија, Гродна
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Носивост 1000 кг
Година 2024 Километража Сила
Белорусија, Smalyavichy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Носивост 2500 кг
Година 2024 Километража Сила
Белорусија, Smalyavichy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Носивост 3000 кг Брзина 40 км/ч
Година 2022 Километража Сила
Белорусија, Smalyavichy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Марка на кран XCMG Модел XCT55
Година 2021 Километража Сила
Белорусија, Golomberg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2024 Километража Сила
Белорусија, Smalyavichy
нови натоварувач со тркала Universal Robust нови натоварувач со тркала Universal Robust
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Белорусија, Minsk
автодигалка XCMG XCT100 100 ton XCMG used mounted 100t 100tons 100 tons truck cra автодигалка XCMG XCT100 100 ton XCMG used mounted 100t 100tons 100 tons truck cra автодигалка XCMG XCT100 100 ton XCMG used mounted 100t 100tons 100 tons truck cra
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Марка на кран XCMG Модел XCT100 Брзина 136.7819 км/ч
Година 2021 Километража Сила
Белорусија, Golomberg
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 27.670 €
Машина за армирање бетон
Година 2020 Километража Сила
Белорусија, Sluck
Контактирајте го продавачот
14.700 US$ EUR ≈ 13.560 €
Мини натоварувач
Брзина 5 км/ч
Година 2003 Километража 1108 м/ч Сила
Белорусија, Дудзічы
машина за армирање бетон Кюбель адресной подачи бетона от технологической линии KUBAT машина за армирање бетон Кюбель адресной подачи бетона от технологической линии KUBAT машина за армирање бетон Кюбель адресной подачи бетона от технологической линии KUBAT
3
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 27.670 €
Машина за армирање бетон
Година 2020 Километража Сила
Белорусија, Sluck
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 27.670 €
Машина за поплочување тротоари
Година 2002 Километража 2050 м/ч Сила
Белорусија, Minsk
Контактирајте го продавачот
160.000 € Со вклучен ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2023 Километража Сила
Белорусија, Minsk
Контактирајте го продавачот
131.500 € Со вклучен ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2023 Километража Сила
Белорусија, Minsk
Контактирајте го продавачот
140.000 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2022 Километража Сила
Белорусија, Minsk
Контактирајте го продавачот
77.000 US$ EUR ≈ 71.010 €
Кула кран
Висина на подигање 75 м Дофат на стрела 50 м Носивост 6000 кг
Година 2004 Километража Сила
Белорусија, Minsk
Контактирајте го продавачот
126.000 € Со вклучен ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2022 Километража 422 м/ч Сила
Белорусија, Minsk
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 41.500 €
Стационарна пумпа за бетон
Година 2010 Километража 500 м/ч Сила
Белорусија, Minsk
Контактирајте го продавачот
295.000 US$ EUR ≈ 272.000 €
Автодигалка
Висина на подигање 56 м Носивост 55000 кг
Година 2012 Километража Сила
Белорусија, Minsk
Контактирајте го продавачот
108.000 €
Багер-натоварувач
Година 2021 Километража 1200 м/ч Сила
Белорусија, Minsk
Контактирајте го продавачот
146.000 € Со вклучен ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2023 Километража Сила
Белорусија, Minsk
Контактирајте го продавачот
100.000 US$ EUR ≈ 92.220 €
Мини натоварувач
Година 2021 Километража 500 м/ч Сила
Белорусија, Minsk
Контактирајте го продавачот
94.500 € Со вклучен ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2022 Километража 6 м/ч Сила
Белорусија, Minsk
кула кран Liebherr 71EC кула кран Liebherr 71EC
2
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.280 €
Кула кран
Висина на подигање 36 м Дофат на стрела 45 м Носивост 5600 кг
Година 1992 Километража Сила
Белорусија, Minsk
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се