Филтри -

Градежни машини JCB - Узбекистан

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

3 огласа: Градежни машини JCB - Узбекистан

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
60.000 US$ EUR ≈ 54.790 €
Багер-натоварувач
Година 2023 Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
Контактирајте го продавачот
80.000 US$ EUR ≈ 73.050 €
Багер-натоварувач
Година 2013 Километража 9800 м/ч Сила
Узбекистан, Tashkent
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
натоварувач со тркала JCB JGM766
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се