Филтри -

Градежни машини JCB од Турција

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини JCB од Турција: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 36.060 €
Мини натоварувач
Година 2016 Километража 8000 м/ч Сила
Турција, Istanbul
Контактирајте го продавачот
40.000 € Со вклучен ДДВ
Мини багер
Година 05/2021 Километража 1061 м/ч Сила
Турција, İSTANBUL
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 08/2010 Километража 6000 м/ч Сила
Турција
багер-натоварувач JCB 3CX багер-натоварувач JCB 3CX багер-натоварувач JCB 3CX
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 2013 Километража 10500 м/ч Сила
Турција, Istanbul
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 2011 Километража Сила
Турција, Istanbul
Контактирајте го продавачот
40.500 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2011 Километража 13098 м/ч Сила
Турција, Afyonkarahisar/Merkez
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се