Филтри -

Градежни машини JCB од Романија

Резултати од пребарување: 184 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

184 огласа: Градежни машини JCB од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
73.500 €
Багер гасеничар
Година 2023 Километража Сила
Романија, Budila Brasov
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2016 Километража Сила
Романија
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
8.000 €
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Романија, Budila Brasov
роторен багер JCB 220XL 4F Excavator pe Senile роторен багер JCB 220XL 4F Excavator pe Senile роторен багер JCB 220XL 4F Excavator pe Senile
3
Контактирајте го продавачот
74.900 €
Роторен багер
Година Километража 4612 м/ч Сила
Романија, GATAIA
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2019 Километража Сила
Романија, Harsova
SC UTIL ADIMAR SRL
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
35.900 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2014 Километража 3987 м/ч Сила
Романија, Satu-Mare
MAG MACHINERY
3 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
54.000 €
Багер-натоварувач
Година 2015 Километража Сила
Романија, Budila Brasov
багер-натоварувач JCB 3CX багер-натоварувач JCB 3CX багер-натоварувач JCB 3CX
3
Контактирајте го продавачот
36.200 € Со вклучен ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2016 Километража 8800 м/ч Сила
Романија, Bucharest
Контактирајте го продавачот
54.100 € Со вклучен ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2017 Километража 4280 м/ч Сила
Романија, Bucharest
Контактирајте го продавачот
44.900 €
Багер гасеничар
Година 2006 Километража 10400 м/ч Сила
Романија, LUGOJ
Контактирајте го продавачот
34.900 €
Багер на тркала
Година 2006 Километража 5215 м/ч Сила
Романија, LUGOJ
Контактирајте го продавачот
115.000 €
Телескопски натоварувач на тркала
Евро Euro 5 Носивост 4200 кг
Година 07/2023 Километража Сила
Романија, Pielești
Контактирајте го продавачот
16.065 € Со вклучен ДДВ
Натоварувач со тркала
Брзина 25 км/ч
Година 1999 Километража 16005 м/ч Сила
Романија, Baia-Mare
Контактирајте го продавачот
21.980 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 01/2008 Километража Сила
Романија, Mătrici
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Евро Euro 6 Брзина 35 км/ч
Година 09/2018 Километража 4400 м/ч Сила
Романија, Bacău
багер гасеничар JCB Piese din dezmembrare excavator JCB багер гасеничар JCB Piese din dezmembrare excavator JCB
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Романија
SC LLD TRANS-PRIM GRUP SRL
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
51.700 €
Мини багер
Година 2016 Километража 5371 м/ч Сила
Романија, Cluj-Napoca
Utilben Utilaje Import
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2015 Километража 9950 м/ч Сила
Романија, Cluj-Napoca
Utilben Utilaje Import
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2015 Километража Сила
Романија, Cluj-Napoca
Utilben Utilaje Import
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
56.300 €
Багер-натоварувач
Година 2015 Километража Сила
Романија, Cluj-Napoca
Utilben Utilaje Import
7 години на Machineryline
мини багер JCB 57 C-1 мини багер JCB 57 C-1 мини багер JCB 57 C-1
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2016 Километража 3950 м/ч Сила
Романија, Cluj-Napoca
Utilben Utilaje Import
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
87.500 € Со вклучен ДДВ
Багер гасеничар
Година 2019 Километража 4500 м/ч Сила
Романија, ILFOV
Контактирајте го продавачот
аукција 20.000 €
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Романија, Nima
Troostwijk Auctions
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција 8.000 €
Мини багер
Година 2017 Километража Сила
Романија, Nima
Troostwijk Auctions
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција 4.000 €
Мини багер
Година 2007 Километража Сила
Романија, Nima
Troostwijk Auctions
5 години на Machineryline
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 184 огласа
Прикажи
Претплати се