Филтри -

Градежни машини JCB од Полска

Резултати од пребарување: 358 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

358 огласа: Градежни машини JCB од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
74.440 € PLN 350.000 PLN
Багер гасеничар
Година 2018 Километража 5000 м/ч Сила
Полска, Kraków
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
10.190 € PLN 47.900 PLN
Мини багер
Година 2014 Километража Сила
Полска, Cekcyn
Контактирајте го продавачот
17.650 € PLN 83.000 PLN
Мини багер
Година 2017 Километража 2854 м/ч Сила
Полска, GRODKÓW
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
33.180 € PLN 156.000 PLN
Натоварувач со тркала
Носивост 3100 кг
Година 2015 Километража 8326 м/ч Сила
Полска, GRODKÓW
Контактирајте го продавачот
13.830 € PLN 65.000 PLN
Мини багер
Година 2012 Километража 1880 м/ч Сила
Полска, Grudziądz
Контактирајте го продавачот
JCB 403
7 ч.
цена на барање
Натоварувач со тркала
Брзина 15 км/ч
Година 2015 Километража 1850 м/ч Сила
Полска, Wierzbno
Контактирајте го продавачот
62.000 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2019 Километража Сила
Полска, Markowice
Контактирајте го продавачот
70.190 € PLN 330.000 PLN
Багер гасеничар
Година 2018 Километража 7700 м/ч Сила
Полска, Perzyce
Контактирајте го продавачот
82.950 € PLN 390.000 PLN
Багер на тркала
Година 2018 Километража 7400 м/ч Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
60.620 € PLN 285.000 PLN
Багер гасеничар
Година 2015 Километража 5000 м/ч Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
68.060 € PLN 320.000 PLN
Багер за манипулација на материјали
Година 2015 Километража 9800 м/ч Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
JCB 3CX
12 ч.
26.800 €
Багер-натоварувач
Година 2005 Километража Сила
Полска, Lubartów
Контактирајте го продавачот
JCB 3CX
12 ч.
29.000 €
Багер-натоварувач
Година 2006 Километража Сила
Полска, Lubartów
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Багер-натоварувач
Година 1997 Километража Сила
Полска, Lubartów
Контактирајте го продавачот
72.320 € PLN 340.000 PLN
Багер на тркала
Година 2017 Километража 10000 м/ч Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
74.440 € PLN 350.000 PLN
Багер гасеничар
Година 2018 Километража 5000 м/ч Сила
Полска, Kraków
натоварувач со тркала JCB 3CX натоварувач со тркала JCB 3CX натоварувач со тркала JCB 3CX
3
Контактирајте го продавачот
JCB 3CX
23 ч.
36.140 € PLN 169.900 PLN
Натоварувач со тркала
Година 2009 Километража 5400 м/ч Сила
Полска, Czechowice-Dziedzice
Контактирајте го продавачот
JCB 8014
23 ч.
13.830 € PLN 65.000 PLN
Мини багер
Година 2012 Километража 2131 м/ч Сила
Полска, Koszyce
Контактирајте го продавачот
22.330 € PLN 105.000 PLN
Мини багер
Година 2014 Километража 4308 м/ч Сила
Полска, Perzyce
Контактирајте го продавачот
70.190 € PLN 330.000 PLN
Багер гасеничар
Година 2018 Километража 7700 м/ч Сила
Полска, Perzyce
Контактирајте го продавачот
48.710 € PLN 229.000 PLN
Натоварувач со тркала
Година 2013 Километража 8100 м/ч Сила
Полска, Podegrodzie
Контактирајте го продавачот
48.280 € PLN 227.000 PLN
Натоварувач со тркала
Година 2012 Километража 7100 м/ч Сила
Полска, Podegrodzie
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2017 Километража 5652 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
82.950 € PLN 390.000 PLN
Багер гасеничар
Година 2015 Километража 8915 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Евро Euro 4
Година 2018 Километража 3372 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2019 Километража 4383 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 358 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се