Филтри -

Градежни машини JCB - Киргистан

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

13 огласа: Градежни машини JCB - Киргистан

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
95.000 US$ EUR ≈ 87.720 €
Багер-натоварувач
Брзина 40 км/ч
Година 2024 Километража Сила
Киргистан, Bishkek
нови багер гасеничар JCB JS 205 нови багер гасеничар JCB JS 205
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2024 Километража Сила
Киргистан, Bishkek
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
180.000 US$ EUR ≈ 166.200 €
Багер гасеничар
Година 2024 Километража Сила
Киргистан, Bishkek
Контактирајте го продавачот
240.000 US$ EUR ≈ 221.600 €
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 08/2024 Километража 7 м/ч Сила
Киргистан, Bishkek
Контактирајте го продавачот
95.000 US$ EUR ≈ 87.720 €
Багер-натоварувач
Евро Euro 2 Носивост 2000 кг Брзина 40 км/ч
Година 2024 Километража Сила
Киргистан, Bishkek
нови багер-натоварувач JCB 4CX нови багер-натоварувач JCB 4CX
2
Контактирајте го продавачот
130.000 US$ EUR ≈ 120.000 €
Багер-натоварувач
Брзина 40 км/ч
Година 2024 Километража Сила
Киргистан, Bishkek
Контактирајте го продавачот
58.000 US$ EUR ≈ 53.550 €
Мини натоварувач
Евро Euro 2 Носивост 1750 кг Брзина 20 км/ч
Година 2024 Километража Сила
Киргистан, Bishkek
багер гасеничар JCB JS 370 багер гасеничар JCB JS 370 багер гасеничар JCB JS 370
3
Контактирајте го продавачот
215.000 US$ EUR ≈ 198.500 €
Багер гасеничар
Година 2024 Километража 1400 м/ч Сила
Киргистан, Bishkek
нови багер-натоварувач JCB 3CX нови багер-натоварувач JCB 3CX
2
Контактирајте го продавачот
94.000 US$ EUR ≈ 86.800 €
Багер-натоварувач
Брзина 40 км/ч
Година 2024 Километража Сила
Киргистан, Bishkek
Контактирајте го продавачот
270.000 US$ EUR ≈ 249.300 €
Багер гасеничар
Евро Euro 2
Година 04/2024 Километража Сила
Киргистан, Bishkek
нови багер-натоварувач JCB 3CX SUPER нови багер-натоварувач JCB 3CX SUPER нови багер-натоварувач JCB 3CX SUPER
3
Контактирајте го продавачот
112.000 US$ EUR ≈ 103.400 €
Багер-натоварувач
Година 2024 Километража Сила
Киргистан, Bishkek
Контактирајте го продавачот
170.000 US$ EUR ≈ 157.000 €
Багер гасеничар
Евро Euro 2
Година 04/2024 Километража Сила
Киргистан, Bishkek
нови багер-натоварувач JCB 1CX нови багер-натоварувач JCB 1CX
2
Контактирајте го продавачот
80.000 US$ EUR ≈ 73.870 €
Багер-натоварувач
Година 04/2024 Километража Сила
Киргистан, Bishkek
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи