Филтри -

Градежни машини JCB од Кина

Резултати од пребарување: 139 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

139 огласа: Градежни машини JCB од Кина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.250 €
Багер-натоварувач
Носивост 12000 кг
Година 2012 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
27.000 US$ EUR ≈ 25.110 €
Багер-натоварувач
Носивост 12000 кг
Година 2014 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.600 €
Багер-натоварувач
Носивост 8400 кг Брзина 32 км/ч
Година 2014 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.250 €
Багер-натоварувач
Година 2012 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.250 €
Багер-натоварувач
Носивост 1885 кг Брзина 38 км/ч
Година 2014 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
24.468 US$ EUR ≈ 22.760 €
Багер-натоварувач
Година 2014 Километража 4780 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.600 €
Багер-натоварувач
Носивост 7370 кг Брзина 34.8 км/ч
Година 03/2018 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
22.000 US$ EUR ≈ 20.460 €
Багер-натоварувач
Носивост 8000 кг
Година 02/2019 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.560 €
Багер-натоварувач
Евро Euro 4 Носивост 1584 кг Брзина 36.1 км/ч
Година 02/2017 Километража 1900 м/ч Сила
Кина, Hanghzou, Zhejiang
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.250 €
Багер-натоварувач
Година 06/2016 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
25.400 US$ EUR ≈ 23.630 €
Багер-натоварувач
Евро Euro 4 Носивост 1200 кг Брзина 65 км/ч
Година 2018 Километража 2417 м/ч Сила
Кина, Hong Kong
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 2019 Километража 3000 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
28.800 US$ EUR ≈ 26.790 €
Багер-натоварувач
Носивост 2000 кг
Година 2019 Километража 1800 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Евро Euro 3 Носивост 7944.7 кг Брзина 36.3 км/ч
Година 2014 Километража 553 м/ч Сила
Кина, Minhang District, Shanghai
Контактирајте го продавачот
23.900 US$ EUR ≈ 22.230 €
Багер-натоварувач
Носивост 3000 кг
Година 2017 Километража 3250 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 06/2014 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 27.900 €
Багер-натоварувач
Година 03/2018 Километража 2700 м/ч Сила
Кина
багер-натоварувач JCB 535 багер-натоварувач JCB 535
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 01/2018 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Евро Euro 3 Брзина 38.3 км/ч
Година 2015 Километража Сила
Кина, Minhang District, Shanghai
багер-натоварувач JCB 4CX багер-натоварувач JCB 4CX багер-натоварувач JCB 4CX
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 04/2018 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
22.547 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2017 Километража Сила
Кина, Hefei Anhui Province, China
Контактирајте го продавачот
29.000 US$ EUR ≈ 26.970 €
Багер-натоварувач
Година 2013 Километража 3000 м/ч Сила
Кина, Minhang District
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Евро Euro 3 Носивост 1584 кг Брзина 36 км/ч
Година 2010 Километража Сила
Кина, Hong Kong
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Евро Euro 3 Носивост 1584 кг Брзина 36.1 км/ч
Година 2015 Километража Сила
Кина, Hong Kong
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Евро Euro 3 Носивост 1584 кг Брзина 36.1 км/ч
Година Километража Сила
Кина, Hong Kong
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 139 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се