Филтри -

Градежни машини JCB од Италија

Резултати од пребарување: 62 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

62 огласа: Градежни машини JCB од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Мини багер
Година Километража Сила
Италија, Osimo
Контактирајте го продавачот
17.000 €
Багер-натоварувач
Година 2008 Километража Сила
Италија, Rome
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 1998 Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
21.900 €
Мини багер
Година 2010 Километража 4400 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2007 Километража 3600 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Мини багер
Година 2016 Километража 1939 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година 2004 Километража Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
78.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2016 Километража 5840 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини натоварувач
Година 2000 Километража Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
38.500 €
Багер гасеничар
Година 2018 Километража 2500 м/ч Сила
Италија, Buia
Контактирајте го продавачот
51.000 €
Натоварувач со тркала
Висина на подигање 3.4 м
Година 2011 Километража 1400 м/ч Сила
Италија, Serrapetrona (Macerata)
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Мини багер
Висина на подигање 4.7 м
Година 2008 Километража 5831 м/ч Сила
Италија, Serrapetrona (Macerata)
Контактирајте го продавачот
59.000 €
Багер-натоварувач
Висина на подигање 2.86 м
Година 2016 Километража 147 м/ч Сила
Италија, Serrapetrona (Macerata)
Контактирајте го продавачот
57.000 €
Багер гасеничар
Висина на подигање 7.04 м
Година 2012 Километража 847 м/ч Сила
Италија, Serrapetrona (Macerata)
Контактирајте го продавачот
16.300 €
Мини багер
Висина на подигање 2.63 м
Година 2018 Километража 2379 м/ч Сила
Италија, Serrapetrona (Macerata)
Контактирајте го продавачот
59.000 €
Багер-натоварувач
Висина на подигање 3.13 м
Година 2015 Километража 6116 м/ч Сила
Италија, Serrapetrona (Macerata)
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2011 Километража 4166 м/ч Сила
Италија, Cuneo
натоварувач со тркала JCB robot 185 hf
1
Контактирајте го продавачот
13.000 €
Натоварувач со тркала
Година 1997 Километража Сила
Италија, Albinea
Контактирајте го продавачот
38.900 €
Багер гасеничар
Година 2010 Километража 6500 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Багер гасеничар
Година 2007 Километража 8386 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини натоварувач
Година 2021 Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
31.000 €
Мини багер
Година 2006 Километража 3037 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
72.000 €
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 6000 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Натоварувач со тркала
Година 2005 Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
63.000 €
Багер-натоварувач
Година 2019 Километража 3500 м/ч Сила
Италија, Rome
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 62 огласа
Прикажи
Претплати се