Филтри -

Градежни машини JCB од Германија

Резултати од пребарување: 325 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

325 огласа: Градежни машини JCB од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
35.500 € Без ДДВ
Мини багер
Евро Euro 3
Година 12/2015 Километража 875 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
159.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 3
Година 11/2015 Километража Сила
Германија, Lübeck
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
63.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Евро Euro 5 Брзина 40 км/ч
Година 10/2021 Километража 250 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 05/2022 Километража Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
89.500 € Без ДДВ
Багер на тркала
Евро Euro 3 Брзина 40 км/ч
Година 12/2017 Километража 570 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Евро Euro 5 Брзина 30 км/ч
Година 12/2022 Километража 37 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Мини багер
Евро Euro 3 Носивост 1242 кг
Година 11/2020 Километража 493 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
108.500 € Без ДДВ
Багер на тркала
Евро Euro 3 Брзина 40 км/ч
Година 12/2018 Километража 1687 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Евро Euro 3
Година 01/2022 Километража 248 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
202.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Евро Euro 5
Година 10/2021 Километража 275 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
33.500 € Без ДДВ
Мини багер
Евро Euro 5
Година 11/2020 Километража 63 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Евро Euro 5
Година 10/2022 Километража 7 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач на тркала
Евро Euro 5 Носивост 4200 кг
Година 11/2022 Километража Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач на тркала
Евро Euro 3 Носивост 6000 кг
Година 11/2021 Километража Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач на тркала
Евро Euro 5 Носивост 3200 кг
Година 10/2022 Километража 173 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
JCB 407
11 ч.
цена на барање
Натоварувач со тркала
Евро Euro 5 Брзина 20 км/ч
Година 12/2021 Километража 322 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач на тркала
Евро Euro 4 Носивост 4100 кг
Година 12/2022 Километража 177 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
JCB 409
11 ч.
63.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Евро Euro 5 Носивост 1756 кг Брзина 20 км/ч
Година 10/2021 Километража 280 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач на тркала
Евро Euro 5 Носивост 3800 кг
Година 11/2022 Километража 129 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач на тркала
Евро Euro 4 Носивост 4100 кг
Година 11/2022 Километража 177 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач на тркала
Евро Euro 5 Носивост 2500 кг
Година 08/2022 Километража Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Евро Euro 5 Брзина 42 км/ч
Година 12/2022 Километража 3 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Евро Euro 5 Брзина 42 км/ч
Година 11/2022 Километража