Филтри -

Градежни машини JCB од Чешка Република

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

18 огласа: Градежни машини JCB од Чешка Република

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
61.040 € CZK 1.444.000 CZK
Мини багер
Година 2021 Километража 140 м/ч Сила
Чехија, Hradec Králové
Контактирајте го продавачот
28.320 € CZK 670.000 CZK
Мини багер
Година 2017 Километража 5226 м/ч Сила
Чехија, Olomouc
Контактирајте го продавачот
36.780 € CZK 870.000 CZK
Багер-натоварувач
Година 2009 Километража 11490 м/ч Сила
Чехија, Olomouc
Контактирајте го продавачот
19.820 € CZK 469.000 CZK
Мини багер
Година 2012 Километража Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
аукција 22.780 € CZK 539.000 CZK
Багер на тркала
Година 01/2003 Километража 18800 м/ч Сила
Чехија, Velké Meziříčí
Контактирајте го продавачот
аукција 36.310 € CZK 859.000 CZK
Мини багер
Година 01/2018 Километража 3625 м/ч Сила
Чехија, Sirá
Контактирајте го продавачот
33.770 € CZK 799.000 CZK
Мини багер
Година 2016 Километража 5340 м/ч Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
54.010 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2015 Километража 8540 м/ч Сила
Чехија, Brno
Контактирајте го продавачот
42.230 € CZK 999.000 CZK
Багер-натоварувач
Година 2008 Километража 4150 м/ч Сила
Чехија, Úžice
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 04/2001 Километража 3700 км Сила
Чехија, ŽELEZNÝ BROD
Контактирајте го продавачот
22.780 € CZK 539.000 CZK
Багер-натоварувач
Година 2004 Километража Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
85.889 €
Натоварувач со тркала
Година 2020 Километража 1800 м/ч Сила
Чехија, Highway D11, EXIT25
Контактирајте го продавачот
67.590 € CZK 1.599.000 CZK
Натоварувач со тркала
Година 2016 Километража 11230 м/ч Сила
Чехија, Olomouc
Контактирајте го продавачот
50.680 € CZK 1.199.000 CZK
Багер-натоварувач
Година 2009 Километража 8000 м/ч Сила
Чехија, České Budějovice
Контактирајте го продавачот
59.140 € CZK 1.399.000 CZK
Багер гасеничар
Година 2014 Километража 11400 м/ч Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2008 Километража 7900 м/ч Сила
Чехија, Velké Meziříčí
Контактирајте го продавачот
31.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2016 Километража 5652 м/ч Сила
Чехија, Nové Strašecí
Контактирајте го продавачот
42.230 € CZK 999.000 CZK
Багер гасеничар
Година 2010 Километража 12000 м/ч Сила
Чехија, České Budějovice
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се