Филтри -

Градежни машини JCB од Бугарија

Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

28 огласа: Градежни машини JCB од Бугарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
43.410 € BGN 84.900 BGN
Багер на тркала
Година 05/2010 Километража Сила
Бугарија, София
Контактирајте го продавачот
58.750 € BGN 114.900 BGN
Багер на тркала
Година 05/2012 Километража Сила
Бугарија, София
Контактирајте го продавачот
57.730 € BGN 112.900 BGN
Багер на тркала
Година 05/2018 Километража Сила
Бугарија, София
Контактирајте го продавачот
44.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 04/2015 Километража Сила
Бугарија, Варна
Контактирајте го продавачот
30.630 € BGN 59.900 BGN
Мини багер
Година 05/2018 Километража Сила
Бугарија, София
Контактирајте го продавачот
23.980 € BGN 46.900 BGN
Багер на тркала
Година 05/2007 Километража Сила
Бугарија, София
Контактирајте го продавачот
48.010 € BGN 93.900 BGN
Багер гасеничар
Година 05/2015 Километража Сила
Бугарија, София
Контактирајте го продавачот
62.840 € BGN 122.900 BGN
Багер на тркала
Година 05/2018 Километража Сила
Бугарија, София
Контактирајте го продавачот
20.400 € BGN 39.900 BGN
Мини багер
Година 05/2014 Километража Сила
Бугарија, София
Контактирајте го продавачот
91.800 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Евро Euro 6 Брзина 42 км/ч
Година 10/2022 Километража 5 м/ч Сила
Бугарија, Плевен
багер гасеничар JCB JS 330 багер гасеничар JCB JS 330 багер гасеничар JCB JS 330
3
Контактирајте го продавачот
40.000 €
Багер гасеничар
Година 04/2009 Километража 9458 м/ч Сила
Бугарија, Дулово
Контактирајте го продавачот
40.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 13000 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
40.850 € BGN 79.900 BGN
Багер гасеничар
Година 05/2015 Километража Сила
Бугарија, София
Контактирајте го продавачот
61.300 € BGN 119.900 BGN
Багер на тркала
Година 05/2018 Километража Сила
Бугарија, София
Контактирајте го продавачот
48.010 € BGN 93.900 BGN
Багер на тркала
Година 05/2014 Километража Сила
Бугарија, София
Контактирајте го продавачот
34.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 06/2010 Километража 9300 м/ч Сила
Бугарија, София
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 2022 Километража Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
51.080 € BGN 99.900 BGN
Багер на тркала
Година 2017 Километража Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
71.530 € BGN 139.900 BGN
Натоварувач со тркала
Година 2017 Километража 11230 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
29.090 € BGN 56.900 BGN
Багер гасеничар
Година 2010 Километража 11197 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
комбиниран валјак JCB CT160-80 комбиниран валјак JCB CT160-80 комбиниран валјак JCB CT160-80
3
Контактирајте го продавачот
18.360 € BGN 35.900 BGN
Комбиниран валјак
Година 2022 Километража 26 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
54.150 € BGN 105.900 BGN
Багер на тркала
Година 2017 Километража 6340 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
38.300 € BGN 74.900 BGN
Багер гасеничар
Година 2013 Километража 6752 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
102.900 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Евро Euro 6 Брзина 42 км/ч
Година 12/2022 Километража 4 м/ч Сила
Бугарија, Плевен
Контактирајте го продавачот
70.999 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Евро Euro 6 Брзина 41.8 км/ч
Година 11/2022 Километража 7 м/ч Сила
Бугарија, Плевен
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се