Филтри -

Градежни машини JCB - Азербејџан

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

12 огласа: Градежни машини JCB - Азербејџан

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови мини натоварувач JCB Robot 135 нови мини натоварувач JCB Robot 135 нови мини натоварувач JCB Robot 135
3
Контактирајте го продавачот
29.000 US$ EUR ≈ 26.830 €
Мини натоварувач
Евро Euro 4 Носивост 670 кг Брзина 12 км/ч
Година 04/2023 Километража Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
63.000 US$ EUR ≈ 58.280 €
Багер-натоварувач
Евро Euro 4 Носивост 1490 кг
Година 04/2022 Километража Сила
Азербејџан, Baku
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
60.000 US$ EUR ≈ 55.510 €
Багер-натоварувач
Година 2014 Километража 4179 м/ч Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
57.000 US$ EUR ≈ 52.730 €
Багер-натоварувач
Година 2015 Километража 5113 м/ч Сила
Азербејџан, Baku
багер гасеничар JCB 220 багер гасеничар JCB 220 багер гасеничар JCB 220
3
Контактирајте го продавачот
71.000 US$ EUR ≈ 65.690 €
Багер гасеничар
Година 2015 Километража 4950 м/ч Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
82.000 US$ EUR ≈ 75.860 €
Багер-натоварувач
Година 2015 Километража 1568 м/ч Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
42.800 US$ EUR ≈ 39.600 €
Багер-натоварувач
Година 2018 Километража Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
53.000 US$ EUR ≈ 49.030 €
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 5700 м/ч Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
88.000 US$ EUR ≈ 81.410 €
Багер гасеничар
Година 2017 Километража 7124 м/ч Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
43.000 US$ EUR ≈ 39.780 €
Натоварувач со тркала
Година 2018 Километража Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
46.000 US$ EUR ≈ 42.560 €
Багер гасеничар
Година 2011 Километража 12130 м/ч Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
81.000 US$ EUR ≈ 74.940 €
Багер на тркала
Година 2018 Километража 3250 м/ч Сила
Азербејџан, Baku
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се