Филтри -

Градежни машини Isuzu од Кина

Резултати од пребарување: 65 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

65 огласа: Градежни машини Isuzu од Кина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.600 US$ EUR ≈ 14.380 €
Возило со дигалка со корпа
Година 07/2019 Километража Сила
Кина
пумпа за бетон Putzmeister  на шасија Isuzu пумпа за бетон Putzmeister  на шасија Isuzu пумпа за бетон Putzmeister  на шасија Isuzu
3
Контактирајте го продавачот
29.990 US$ EUR ≈ 27.640 €
Пумпа за бетон
Евро Euro 4
Година 10/2004 Километража 644 км Сила
Кина, Shanghai
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 4
Година 04/2017 Километража 13000 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 4
Година 02/2015 Километража 5600 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 09/2012 Километража 60000 км Сила
Кина, 长沙市
Контактирајте го продавачот
39.000 US$ EUR ≈ 35.940 €
Пумпа за бетон
Модел SY5313THB 46M 48M 52M
Година 2014 Километража 4600 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6 Модел 57m X-6RZ Euro 5
Година 01/2021 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
Himalaya Technology Co.,Ltd
3 години на Machineryline
пумпа за бетон Putzmeister  на шасија Isuzu пумпа за бетон Putzmeister  на шасија Isuzu пумпа за бетон Putzmeister  на шасија Isuzu
3
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Пумпа за бетон
Година 07/2005 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 4 Модел M37
Година 04/2014 Километража 3200 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
53.000 US$ EUR ≈ 48.840 €
Пумпа за бетон
Година 2016 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
38.000 US$ EUR ≈ 35.020 €
Пумпа за бетон
Година 2016 Километража 4200 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 08/2012 Километража 50000 км Сила
Кина, 长沙市
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 07/2012 Километража 50000 км Сила
Кина, 长沙市
Контактирајте го продавачот
28.990 US$ EUR ≈ 26.710 €
Пумпа за бетон
Година 02/2001 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 4
Година 05/2014 Километража 4500 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
54.000 US$ EUR ≈ 49.760 €
Пумпа за бетон
Дофат на стрела 32.6 м
Година 2017 Километража 18000 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Модел BZ5255GJB
Година 05/2012 Километража Сила
Кина, Xinzhuanm Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Модел M38
Година 2007 Километража Сила
Кина, Shanghai
пумпа за бетон Putzmeister M42 на шасија Isuzu пумпа за бетон Putzmeister M42 на шасија Isuzu
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Модел M42
Година 04/2010 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 04/2004 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Модел M36
Година 03/2004 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Пумпа за бетон
Евро Euro 4 Модел 42m
Година 04/2010 Километража 5200 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 03/2002 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Модел M42
Година 02/2005 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 06/2005 Километража Сила
Кина, Shanghai
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 65 огласа
Прикажи
Претплати се