Филтри -

Градежни машини International

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

14 огласа: Градежни машини International

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.950 €
Автодигалка
Година 1989 Километража 91500 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Брзина 24.9 км/ч
Година 1980 Километража 13850 м/ч Сила
Германија, Allensbach, Baden-Württemberg
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 1982 Километража Сила
Холандија, Schaijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Palfinger Sany Модел PK-10000 Носивост 5700 кг
Година 2008 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 1951 Километража 460 км Сила
Холандија, Barneveld
Контактирајте го продавачот
7.600 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година Километража 13290 м/ч Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со скала
Година 1999 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Австрија, Deutsch Goritz
Контактирајте го продавачот
48.000 US$ EUR ≈ 44.260 €
Камион со скала
Модел CLEASBY FBR-6-41DE
Година 2009 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за положување цевки
Година Километража Сила
Франција, Nancy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година 1999 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
машина за дупчење со кран International 4700 4X2
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење со кран
Година 1999 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
1 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 1985 Километража 3040 м/ч Сила
Грција, Pátrai
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се