Филтри -

Градежни машини Instant

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

1 оглас: Градежни машини Instant

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
аукција 80,41 € DKK 600 DKK
Скеле
Година Километража Сила
Данска, Smørum

Other makes in the section "Градежни машини"

товарач гасеничар Caterpillar 963
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
багер гасеничар Komatsu PC400LC-5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
багер гасеничар Komatsu PC450LC-6K
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Северна Македонија, Skopje
Контактирајте го продавачот
2.222.222 € Со вклучен ДДВ
Машина за дупчење
Година 05/2005 Километража Сила
Северна Македонија, Никодин
багер гасеничар Caterpillar 325 D LN багер гасеничар Caterpillar 325 D LN багер гасеничар Caterpillar 325 D LN
3
Контактирајте го продавачот
49.000 €
Багер гасеничар
Евро Euro 4
Година 2008 Километража Сила
Северна Македонија, Kumanovo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Евро Euro 4
Година 2006 Километража 15000 м/ч Сила
Северна Македонија, Kumanovo
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Багер гасеничар
Длабочина на копање 7.98 м
Година 2009 Километража 6428 м/ч Сила
Северна Македонија, Скопје
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Вакуумски лифт
Висина на подигање 2.9 м Носивост 295 кг
Година 06/2023 Километража 5 м/ч Сила
Италија, Erbusco Bs
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мешалка за бетон
Година 2004 Километража Сила
Белгија, Puurs
Контактирајте го продавачот
17.200 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2017 Километража 1743 м/ч Сила
Бугарија, Plovdiv
Контактирајте го продавачот
аукција 26,80 € DKK 200 DKK
Канцелариски контејнер
Година 2006 Километража Сила
Данска, Tølløse
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2023 Километража 1441 м/ч Сила
Холандија, Emmeloord
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Мини натоварувач гасеничар
Година 2020 Километража 1890 м/ч Сила
Бугарија, Plovdiv
Контактирајте го продавачот
28.900 US$ EUR ≈ 26.650 €
Мини натоварувач
Година Километража Сила
Украина, Rivne
Контактирајте го продавачот
33.529 €
Натоварувач со тркала
Година 2019 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2014 Километража 8473 м/ч Сила
Франција, Mayenne
Контактирајте го продавачот
37.000 €
Мини багер
Година 2023 Километража Сила
Германија, Hamburg
фреза за асфалт Wirtgen W120CFi фреза за асфалт Wirtgen W120CFi фреза за асфалт Wirtgen W120CFi
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2018 Километража 3696 м/ч Сила
Белгија, Aalst
фреза за асфалт Wirtgen W120CFi фреза за асфалт Wirtgen W120CFi
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2017 Километража 4737 м/ч Сила
Белгија, Aalst
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вакуумски лифт
Носивост 600 кг
Година 2021 Километража Сила
Шпанија, Lliça de Vall (Barcelona)<br>
натоварувач со тркала thaler 48t18 teleskop натоварувач со тркала thaler 48t18 teleskop
2
Контактирајте го продавачот
47.500 €
Натоварувач со тркала
Брзина 20 км/ч
Година 2022 Километража 61 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
20.750 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година Километража 120 м/ч Сила
Холандија, Wijhe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2023 Километража Сила
Холандија, Vinkel
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи