Филтри -

Градежни машини Ingersoll Rand од Шпанија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

6 огласа: Градежни машини Ingersoll Rand од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2007 Километража Сила
Шпанија, Subirats Ordal
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2002 Километража 6100 м/ч Сила
Шпанија, Puerto del Rosario
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 1997 Километража Сила
Шпанија, Alcalá de Guadaíra
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2006 Километража Сила
Шпанија, (Castellbisbal) - Barcelona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година Километража Сила
Шпанија, ELCHE (ALICANTE)
Контактирајте го продавачот
26.500 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2005 Километража 5718 м/ч Сила
Шпанија, Utrera
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи