Филтри -

Градежни машини Ingersoll Rand од Обединетото Кралство

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Градежни машини Ingersoll Rand од Обединетото Кралство

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2004 Километража 44 м/ч Сила
Обединето Кралство, DN10 Doncaster The Rocket Site
Контактирајте го продавачот
85.000 US$ EUR ≈ 77.380 €
Машина за дупчење
Година 2003 Километража 10180 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
75.000 US$ EUR ≈ 68.270 €
Фреза за асфалт
Година 2002 Километража 5250 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Влечен валјак
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Вибро плоча
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Вибро плоча
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
5 години на Machineryline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се