Филтри -

Градежни машини Ingersoll Rand од Кина

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

15 огласа: Градежни машини Ingersoll Rand од Кина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
валјак за асфалт Ingersoll Rand SD-100D валјак за асфалт Ingersoll Rand SD-100D валјак за асфалт Ingersoll Rand SD-100D
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 2020 Километража Сила
Кина
вибрационен валјак за земја Ingersoll Rand SD100D вибрационен валјак за земја Ingersoll Rand SD100D вибрационен валјак за земја Ingersoll Rand SD100D
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година 2009 Километража Сила
Кина, Shanghai
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
16.800 US$ EUR ≈ 15.510 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2017 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
16.000 US$ EUR ≈ 14.770 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2008 Километража 4500 м/ч Сила
Кина, Shanghai
вибрационен валјак за земја Ingersoll Rand SD100 вибрационен валјак за земја Ingersoll Rand SD100 вибрационен валјак за земја Ingersoll Rand SD100
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година 07/2015 Километража Сила
Кина, Shanghai
Machinery Trader Group Co., Ltd
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
11.000 US$ EUR ≈ 10.160 €
Валјак за асфалт
Година 2010 Километража 5000 м/ч Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
8.300 US$ EUR ≈ 7.664 €
Валјак за асфалт
Година 2010 Километража 3500 м/ч Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 16.620 €
Вибрационен валјак за земја
Евро Euro 4
Година 2011 Километража 3200 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
15.990 US$ EUR ≈ 14.760 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2008 Километража 5200 м/ч Сила
Кина, Shanghai
валјак за асфалт Ingersoll Rand DD-130 валјак за асфалт Ingersoll Rand DD-130 валјак за асфалт Ingersoll Rand DD-130
3
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.850 €
Валјак за асфалт
Година 2011 Километража 5500 м/ч Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
12.500 US$ EUR ≈ 11.540 €
Мини валјак за асфалт
Година 2008 Километража 6000 м/ч Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
14.000 US$ EUR ≈ 12.930 €
Валјак за асфалт
Година 03/2015 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
17.500 US$ EUR ≈ 16.160 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2008 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 13.850 €
Валјак за асфалт
Година 01/2021 Километража 1200 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 16.620 €
Валјак за асфалт
Година 08/2016 Километража 3000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи