Филтри -

Градежни машини Ingersoll Rand од Европа

Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

24 огласа: Градежни машини Ingersoll Rand

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година Километража Сила
Шпанија, ELCHE (ALICANTE)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 1997 Километража Сила
Шпанија, Alcalá de Guadaíra
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
27.500 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2005 Километража 5718 м/ч Сила
Шпанија, Utrera
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Евро Euro 5
Година 2011 Километража Сила
Кипар, Kalo Chorio
вибрационен валјак за земја Ingersoll Rand SD175 D вибрационен валјак за земја Ingersoll Rand SD175 D
2
Контактирајте го продавачот
27.500 €
Вибрационен валјак за земја
Година 1995 Километража 5720 м/ч Сила
Франција, Brie-Comte-Robert
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини валјак за асфалт
Година 2007 Километража 2600 м/ч Сила
Италија, Piacenza
Контактирајте го продавачот
125.000 €
Машина за дупчење
Година 1981 Километража 2700 м/ч Сила
Ирска
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 2006 Километража 1344 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
аукција 6.000 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 1996 Километража 77100 м/ч Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
100.800 €
Машина за дупчење
Година 2003 Километража 6233 м/ч Сила
Франција, Paris
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година Километража 681 м/ч Сила
Холандија, Etten-Leur
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2004 Километража 44 м/ч Сила
Обединето Кралство, DN10 Doncaster The Rocket Site
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 2006 Километража 5406 м/ч Сила
Холандија, Steenwijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година Километража Сила
Португалија, Leiria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2007 Километража Сила
Шпанија, Subirats Ordal
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Асфалт павер гасеничар
Година 1996 Километража 1208 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Машина за дупчење
Година 1994 Километража 5961 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2002 Километража 6100 м/ч Сила
Шпанија, Puerto del Rosario
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини валјак за асфалт
Година 2011 Километража 2000 м/ч Сила
Франција, Limay
Контактирајте го продавачот
75.000 US$ EUR ≈ 69.670 €
Фреза за асфалт
Година 2002 Километража 5250 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2006 Километража Сила
Шпанија, (Castellbisbal) - Barcelona
Контактирајте го продавачот
37.500 US$ EUR ≈ 34.840 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2007 Километража 7704 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Евро Euro 2
Година 1997 Километража 2051 м/ч Сила
Грција, Drepano
машина за дупчење Ingersoll Rand Ankerbohrgerät / Anchor drill
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 1985 Километража Сила
Германија, Metten
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи