Филтри -

Градежни машини IVECO од Унгарија

Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

31 огласа: Градежни машини IVECO од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Модел Snake 2010 Plus - 20 m - 250 kg Висина на подигање 20 м Носивост 250 кг
Година 2022 Километража Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
46.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2015 Километража 297774 км Сила
Унгарија, Budapest
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 4 Модел MX170 - 17m Висина на подигање 17 м Носивост 200 кг
Година 07/2013 Километража 80858 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Модел Snake 2112 Висина на подигање 21 м Носивост 225 кг
Година 2022 Километража Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел 160 alu Висина на подигање 16 м Носивост 200 кг
Година 02/2014 Километража 124387 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел MX170 - 17m Висина на подигање 17 м Носивост 200 кг
Година 08/2013 Километража 74320 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
38.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел ALU Z222 Висина на подигање 22 м Носивост 250 кг
Година 2015 Километража 32033 км Сила
Унгарија, Keszthely
Контактирајте го продавачот
59.350 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел Hubmeister Висина на подигање 26.5 м
Година 2005 Километража 94965 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
28.900 €
Пумпа за бетон
Година 02/1995 Километража 117000 км Сила
Унгарија, Jászberény
Контактирајте го продавачот
18.290 € HUF 6.985.000 HUF
Возило со дигалка со корпа
Модел TL20 Висина на подигање 20 м
Година 1991 Километража 209886 км Сила
Унгарија, Kecskemet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Модел Snake 2413 Plus Висина на подигање 23.5 м Носивост 250 кг
Година 2023 Километража Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
20.400 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел Deco 39 Дофат на стрела 30 м
Година 1988 Километража 253967 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Модел Scorpion 1812 Висина на подигање 18 м Носивост 225 кг
Година 2022 Километража Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 3
Година 2001 Километража 317600 км Сила
Унгарија, Hajdúszoboszló
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Модел Snake 2010 H Plus Висина на подигање 20 м Носивост 250 кг
Година 2022 Километража Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Модел Snake 2010 H Plus Висина на подигање 20 м Носивост 250 кг
Година 2022 Километража Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
14.850 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 3
Година 2001-06 Километража 275000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 4 Модел MX170 - 17m Висина на подигање 17 м Носивост 200 кг
Година 07/2013 Километража 80858 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел MX170 - 17m Висина на подигање 17 м Носивост 200 кг
Година 08/2013 Километража 74320 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел 160 alu Висина на подигање 16 м Носивост 200 кг
Година 02/2014 Километража 124387 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 4 Носивост 1490 кг
Година 2005 Километража 198500 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
58.700 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2010 Километража Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2022 Километража 1 км Сила
Унгарија, Kisigmand
Контактирајте го продавачот
46.500 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Година 1987 Километража 135000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 62 м
Година 2000 Километража 115000 км Сила
Унгарија, Budapest
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Претплати се