Филтри -

Градежни машини IVECO од Украина

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

2 огласа: Градежни машини IVECO од Украина

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
290.000 € Со вклучен ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел J2 365 ta Висина на подигање 66 м Дофат на стрела 34 м Носивост 400 кг
Година 2007 Километража 114000 км Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
129.000 € Со вклучен ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 34 м
Година 2013 Километража 83000 км Сила
Украина, Zhytomyr

Други марки во делот "Градежни машини од Украина"

Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 2023 Километража Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
34.000 € Со вклучен ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2001 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Евро Euro 3 Носивост 3678 кг Брзина 39 км/ч
Година 2024 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Носивост 12300 кг
Година 2024 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Носивост 3580 кг Брзина 39 км/ч
Година 2024 Километража Сила
Украина
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини натоварувач
Носивост 1135 кг
Година 2024 Километража Сила
Украина
нови машина за набивање столбови Gayk HRE 3000
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 2024 Километража Сила
Украина
нови машина за набивање столбови Gayk HRE 1000
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 2024 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Година 2024 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
950.000 €
Асфалтна база
Година Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 2023 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
144.000 US$ EUR ≈ 131.700 €
Грејдер
Година 2024 Километража Сила
Украина, Озерце
Контактирајте го продавачот
79.000 € Со вклучен ДДВ
Натоварувач со тркала
Евро Euro 2 Носивост 5400 кг
Година 2024 Километража 10 м/ч Сила
Украина, Озерце
Контактирајте го продавачот
49.000 €
Мини багер
Година 2023 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 2024 Километража Сила
Украина
нови машина за набивање столбови Gayk HRE 3000 нови машина за набивање столбови Gayk HRE 3000
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 2024 Километража Сила
Украина
машина за набивање столбови Gayk HRE 1000
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 2024 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Година 1989 Километража Сила
Украина, Kyiv
булдожер Volvo Partikelfilter булдожер Volvo Partikelfilter булдожер Volvo Partikelfilter
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 2011 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
53.000 € Со вклучен ДДВ
Натоварувач со тркала
Носивост 1600 кг Брзина 20 км/ч
Година 2019 Километража 2500 м/ч Сила
Украина, с. Тарасівка
Контактирајте го продавачот
46.200 € Со вклучен ДДВ
Мини натоварувач
Носивост 800 кг Брзина 14 км/ч
Година 2022 Километража 2 м/ч Сила
Украина, с. Тарасівка
Контактирајте го продавачот
30.000 € Со вклучен ДДВ
Мини багер
Година 2019 Километража 1600 м/ч Сила
Украина, с. Тарасівка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 2024 Километража Сила
Украина
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи