Филтри -

Градежни машини IVECO од Словачка

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

5 огласа: Градежни машини IVECO од Словачка

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
97.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Словачка, Košice
Контактирајте го продавачот
94.800 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2018 Километража 121301 км Сила
Словачка, Košice
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 3
Година 09/2010 Километража 260477 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 05/2015 Километража 9000 км Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 4
Година 05/2007 Километража 136446 км Сила
Словачка, Levice
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се