Филтри -

Градежни машини IVECO од Романија

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини IVECO од Романија: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
79.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2017-01-01 Километража 117634 км Сила
Романија, Gataia, Jud. Timis
Контактирајте го продавачот
68.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2015-01-01 Километража 127715 км Сила
Романија, Gataia, Jud. Timis
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
47.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2012-01-01 Километража 150000 км Сила 450 кс
Романија, Gataia, Jud. Timis
Контактирајте го продавачот
73.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 13000 кг
Година 2016 Километража 134746 км Сила 400 кс
Романија, Chiajna
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2000 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
Контактирајте го продавачот
86.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6
Година 2022 Километража Сила 136 кс
Романија, ILFOV
Контактирајте го продавачот
79.200 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Модел P 200 TXE E Дофат на стрела 11.5 м
Година 2021 Километража Сила 136 кс
Романија, ILFOV
Контактирајте го продавачот
68.300 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Висина на подигање 19.6 м Дофат на стрела 8.4 м
Година 2021 Километража Сила 136 кс
Романија, ILFOV
Контактирајте го продавачот
74.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 13000 кг
Година 2015 Километража 173476 км Сила 410 кс
Романија, Chiajna
Контактирајте го продавачот
74.700 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 13000 кг
Година 2015 Километража 226200 км Сила 410 кс
Романија, Chiajna
Контактирајте го продавачот
43.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2000 Километража 400000 км Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
73.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 13000 кг
Година 2016 Километража 125397 км Сила 400 кс
Романија, Chiajna
Контактирајте го продавачот
74.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 18975 кг
Година 2016 Километража 148328 км Сила 400 кс
Романија, Chiajna
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 3 Модел 34X
Година 07/2007 Километража 1100 м/ч Сила 350 кс
Романија
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 1 Модел BRF 1406
Година 09/1991 Километража 135000 км Сила 191 kW
Романија, Bacău
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се