Филтри -

Градежни машини IVECO од Полска

Резултати од пребарување: 48 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

48 огласа: Градежни машини IVECO од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
33.840 € PLN 145.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Модел MX170 Дофат на стрела 7.95 м Носивост 200 кг
Година 2016 Километража 63730 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
8.989 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 4 Висина на подигање 8.2 м Носивост 2645 кг
Година 2006 Километража 106000 км Сила
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
возило со дигалка со корпа IVECO Daily 35S11 - 20 m Multitel MX200 boom lift bucket truck возило со дигалка со корпа IVECO Daily 35S11 - 20 m Multitel MX200 boom lift bucket truck возило со дигалка со корпа IVECO Daily 35S11 - 20 m Multitel MX200 boom lift bucket truck
3
Контактирајте го продавачот
29.200 € PLN 125.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Модел MX200 Дофат на стрела 9.5 м Носивост 200 кг
Година 2010 Километража 57061 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
34.770 € PLN 149.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Модел MT 202 DS Дофат на стрела 9.8 м Носивост 200 кг
Година 2013 Километража 92533 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
64.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 85000 км Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
78.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел ForSte 20D SPEED Дофат на стрела 9 м Носивост 225 кг
Година 12/2022 Километража Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
21.700 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел Palfinger 8500 Дофат на стрела 9.4 м Носивост 4040 кг Капацитет на крајот на стрелата 3.3 т
Година 2010 Километража 180000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
53.300 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5 Модел FASSI F95A.0.22 crane Носивост 6480 кг
Година 2014 Километража 110000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
66.800 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5 Модел HIAB XS 166 E-2 HIDUO with remote control Носивост 11625 кг
Година 2014 Километража 390000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
42.800 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5 Модел Fassi F130A.22 Носивост 7235 кг
Година 2010 Километража 99000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 6 Носивост 3290 кг
Година 2016 Километража 150000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
188.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Година 2018 Километража 149000 км Сила
Полска
возило со дигалка со корпа IVECO Daily 35S11 - 16 m Multitel 160 ALU DS возило со дигалка со корпа IVECO Daily 35S11 - 16 m Multitel 160 ALU DS возило со дигалка со корпа IVECO Daily 35S11 - 16 m Multitel 160 ALU DS
3
Контактирајте го продавачот
34.070 € PLN 146.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Модел 160 ALU DS Дофат на стрела 10.2 м Носивост 200 кг
Година 2016 Километража 40800 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
36.390 € PLN 156.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Модел Eurosky 18/2/7,5 HQ Дофат на стрела 7.5 м Носивост 200 кг
Година 2016 Километража 28000 км Сила
Полска, Rzeszów
возило со дигалка со корпа IVECO Daily 35S111 - GSR 179T // full hydraulic boom lift bucket возило со дигалка со корпа IVECO Daily 35S111 - GSR 179T // full hydraulic boom lift bucket
2
Контактирајте го продавачот
28.970 € PLN 124.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Модел 179T Дофат на стрела 9 м Носивост 200 кг
Година 2013 Километража 76300 км Сила
Полска, Rzeszów
возило со дигалка со корпа IVECO Daily 35S11 - 16 Multitel 160 ALU DS Bucket truck boom lift возило со дигалка со корпа IVECO Daily 35S11 - 16 Multitel 160 ALU DS Bucket truck boom lift возило со дигалка со корпа IVECO Daily 35S11 - 16 Multitel 160 ALU DS Bucket truck boom lift
3
Контактирајте го продавачот
35.460 € PLN 152.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Модел 160 ALU DS Дофат на стрела 10.2 м Носивост 200 кг
Година 2016 Километража 40836 км Сила
Полска, Rzeszów
возило со дигалка со корпа IVECO Daily 35S11 - 16 m Multitel 160 ALU DS boom lift bucket truck возило со дигалка со корпа IVECO Daily 35S11 - 16 m Multitel 160 ALU DS boom lift bucket truck
2
Контактирајте го продавачот
27.580 € PLN 118.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Модел 160 ALU DS Дофат на стрела 9.2 м Носивост 200 кг
Година 2014 Километража 66600 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Година 1997 Километража 211000 км Сила
Полска, Nysa
Контактирајте го продавачот
24.800 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Носивост 17000 кг
Година 11/2006 Километража 376000 км Сила
Полска, Opole
Контактирајте го продавачот
95.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 1
Година 2000 Километража 400000 км Сила
Полска, Jędrzychowice
Контактирајте го продавачот
49.000 €
Пумпа за бетон
Евро Euro 3
Година 10/2005 Километража 316388 км Сила
Полска, Kotórz Mały
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Година 07/1999 Километража 245000 км Сила
Полска, Wejherowo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Модел 10m3
Година 2005 Километража 288 км Сила
Полска, Nysa
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 15 м
Година 2012 Километража 88110 км Сила
Полска, Jednorożec
Контактирајте го продавачот
59.140 € PLN 255.000 PLN
Пумпа за бетон
Година 2004 Километража Сила
Полска, Gdańsk
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 48 огласа
Прикажи
Претплати се