Филтри -

Градежни машини IVECO од Литванија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Градежни машини IVECO од Литванија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
40.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Модел VTL 145-F Висина на подигање 12.5 м
Година 11/2017 Километража 70000 км Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
18.650 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел Conilev EN160TVL Висина на подигање 16 м
Година 2007 Километража 278036 км Сила
Литванија, Marijampolės sav.
Контактирајте го продавачот
53.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5
Година 2007-12 Километража 113285 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
85.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Модел 20T Висина на подигање 17.6 м
Година 04/2023 Километража 2500 км Сила
Литванија, Kaunas
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се