Филтри -

Градежни машини IVECO од Италија

Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

32 огласа: Градежни машини IVECO од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Возило со дигалка со корпа
Година 1991 Километража 95000 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
62.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел ZED 32 Висина на подигање 32 м Дофат на стрела 19 м
Година 2009 Километража Сила
Италија, Osimo
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел PAGLIERO ALU 16
Година 2006 Километража 103562 км Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година Километража 497888 км Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
85.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година 2010 Километража 704 км Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење со кран
Година 1998 Километража Сила
Италија, Parola di Fidenza (Pr)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година Километража Сила
Италија, Parola di Fidenza (Pr)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 5
Година 2007 Километража 603659 км Сила
Италија, FANO (PU)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година Километража 346224 км Сила
Италија, Lograto
Контактирајте го продавачот
47.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел Effer 110 S3
Година 2009 Километража 565175 км Сила
Италија, San Cipriano Picentino (SA)
Контактирајте го продавачот
37.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5 Модел Hiab 070 S1
Година 2008 Километража 341479 км Сила
Италија, San Cipriano Picentino (SA)
Контактирајте го продавачот
50.000 €
Автодигалка
Евро Euro 5 Марка на кран Palfinger Sany Модел PK11001 S3
Година 02/2011 Километража 480000 км Сила
Италија, San Cipriano Picentino (SA)
Контактирајте го продавачот
9.300 € Без ДДВ
Компактор
Евро Euro 1
Година 06/1992 Километража Сила
Италија, Vicenza, Thiene
возило со дигалка со корпа IVECO Multitel MXE 200 возило со дигалка со корпа IVECO Multitel MXE 200 возило со дигалка со корпа IVECO Multitel MXE 200
3
Контактирајте го продавачот
59.000 €
Возило со дигалка со корпа
Модел MXE 200 Висина на подигање 20 м Дофат на стрела 9 м Носивост 200 кг
Година 2022 Километража 5000 км Сила
Италија, FANO
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 2000 Километража 374199 км Сила
Италија, FANO (PU)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година 2007 Километража 283774 км Сила
Италија, FANO (PU)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 4 Модел TL18
Година Километража 162310 км Сила
Италија, Lograto
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 2 Носивост 200 кг
Година 1998 Километража 101330 км Сила
Италија, Vicenza, Thiene
Контактирајте го продавачот
50.000 €
Возило со дигалка со корпа
Модел PNT 35.22 Висина на подигање 35 м Дофат на стрела 20.5 м Носивост 280 кг
Година 2002 Километража 109000 км Сила
Италија, FANO
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел Snake 2112 Висина на подигање 21 м Дофат на стрела 12 м Носивост 225 кг
Година 2021 Километража Сила
Италија, Osimo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 42000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел MXE200 Висина на подигање 20 м Носивост 225 кг
Година 2022 Километража 4000 км Сила
Италија, Cuneo, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година Километража 79783 км Сила
Италија, Lograto
возило со дигалка со корпа IVECO Daily 35
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година 1996 Километража 70000 км Сила
Италија, Tortolì
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 3 Модел 5Z35
Година Километража 222419 км Сила
Италија, Lograto
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Претплати се