Филтри -

Градежни машини IVECO од Холандија

Резултати од пребарување: 63 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

63 огласа: Градежни машини IVECO од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
21.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5 Висина на подигање 11.1 м Носивост 1715 кг
Година 01/2010 Километража 10537 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Контактирајте го продавачот
38.400 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Носивост 14590 кг
Година 2015-03-17 Километража 210442 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
18 години на Machineryline
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
19.750 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5
Година 01/2011 Километража 295000 км Сила
Холандија, Ter aar
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 3
Година 01/2002 Километража 372000 км Сила
Холандија, Ter aar
Контактирајте го продавачот
36.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 325 кг
Година 2017-04-11 Километража 66525 км Сила
Холандија, Mijdrecht
ново возило со дигалка со корпа IVECO Daily of Nissan Cabstar ново возило со дигалка со корпа IVECO Daily of Nissan Cabstar ново возило со дигалка со корпа IVECO Daily of Nissan Cabstar
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел K-205 Висина на подигање 20 м Дофат на стрела 11.5 м
Година 2018 Километража Сила
Холандија, Waddinxveen
Контактирајте го продавачот
85.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Модел HYVA AT 27 Висина на подигање 27 м
Година 01/2022 Километража 80 км Сила
Холандија, Monster
Контактирајте го продавачот
22.750 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Евро Euro 5 Висина на подигање 12.5 м Носивост 4255 кг
Година 01/2008 Километража 319261 км Сила
Холандија, Hedel
Контактирајте го продавачот
19.750 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 3 Висина на подигање 19 м Носивост 1180 кг
Година 01/2005 Километража 53238 км Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
52.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5 Носивост 14150 кг
Година 01/2012 Километража 170833 км Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
79.750 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6
Година 01/2022 Километража 1500 км Сила
Холандија, Monster
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Носивост 606 кг
Година 2018-01-01 Километража 49402 км Сила
Холандија, Waalwijk
Контактирајте го продавачот
18.950 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Носивост 730 кг
Година 01/2009 Километража 522974 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Контактирајте го продавачот
63.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 01/2018 Километража 65775 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Носивост 4668 кг
Година 2008-02-27 Километража 198654 км Сила
Холандија, Oss
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 6 Марка на кран MKG Носивост 9735 кг
Година 01/2015 Километража 17375 км Сила
Холандија, Hedel
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5 Носивост 3070 кг
Година 01/2011 Километража 384635 км Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Носивост 4120 кг
Година 2008-06-03 Километража 297332 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
119.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 5
Година 2008-07-17 Километража 181400 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
18 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 1 Носивост 11880 кг
Година 01/2004 Километража 302000 км Сила
Холандија, Nijmegen
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел 151 TAL Носивост 10 кг
Година 2009-06-25 Километража 133000 км Сила
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
214.800 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година Километража 11 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
18 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
160.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година Километража 11 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
18 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 2015-01-01 Километража Сила
Холандија, Velddriel
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 2007-01-01 Километража 243116 км Сила
Холандија, Velddriel
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 63 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се