Филтри -

Градежни машини IVECO од Франција

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

27 огласа: Градежни машини IVECO од Франција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Возило со дигалка со корпа
Година 2019 Километража 16228 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Возило со дигалка со корпа
Година Километража 117426 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Machineryline
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Возило со дигалка со корпа
Година 2013 Километража 161953 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел 141TLE Висина на подигање 14.2 м Дофат на стрела 8.4 м
Година 11/2018 Километража 83500 км Сила
Франција, HUTTENHEIM
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година 1998 Километража 292085 км Сила
Франција, Marmande
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5
Година 2013 Километража Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Носивост 10260 кг
Година 02/1996 Километража 339850 км Сила
Франција, Bourron Marlotte
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6
Година Километража Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Возило со дигалка со корпа
Година Километража Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел 141 TLE Висина на подигање 12 м Дофат на стрела 8.5 м
Година 05/2020 Километража 29810 км Сила
Франција, HUTTENHEIM
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел K26 Висина на подигање 9.2 м Дофат на стрела 5.9 м
Година 02/2020 Километража 33069 км Сила
Франција, HUTTENHEIM
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 115294 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 98630 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Модел 182 TPM Висина на подигање 18 м Дофат на стрела 11 м
Година 09/2018 Километража 78300 км Сила
Франција, HUTTENHEIM
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за хоризонтално дупчење
Година 1986 Километража Сила
Франција, Nancy
Контактирајте го продавачот
25.800 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 12 м Носивост 405 кг
Година 07/2023 Километража 72900 км Сила
Франција, Serrières en Chautagne
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Возило со дигалка со корпа
Модел IMER 17.85 HQ Висина на подигање 17 м Дофат на стрела 7 м
Година 10/2021 Километража 3585 км Сила
Франција, HUTTENHEIM
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 146264 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 126460 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5
Година 2014 Километража 35066 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
33.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел EN 180 TP Висина на подигање 18 м Дофат на стрела 12 м Носивост 265 кг
Година 03/2012 Километража 163110 км Сила
Франција, HUTTENHEIM
Контактирајте го продавачот
74.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 20 м
Година Километража 500 км Сила
Франција, Florange
Контактирајте го продавачот
119.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 11/2021 Километража Сила
Франција, Ouanne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за хоризонтално дупчење
Година 1986 Километража Сила
Франција, Nancy
Контактирајте го продавачот
44.800 €
Возило со дигалка со корпа
Година 2015 Километража 45936 км Сила
Франција, Paris
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се