Филтри -

Градежни машини IVECO од Европа

Резултати од пребарување: 329 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

329 огласа: Градежни машини IVECO

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион-мешалка
Година 1992 Километража 450184 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
79,68 € GBP 68,95 GBP
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6 Модел VX240 Висина на подигање 24.384 м Дофат на стрела 10.9728 м
Година 09/2020 Километража 64573 км Сила
Обединето Кралство, Bredbury
возило со дигалка со корпа IVECO Daily 35S11 - 20 m Multitel MX200 возило со дигалка со корпа IVECO Daily 35S11 - 20 m Multitel MX200
2
Контактирајте го продавачот
25.840 € PLN 119.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Модел MX200 Дофат на стрела 9.5 м Носивост 200 кг
Година 2011 Километража 72000 км Сила
Полска, Rzeszow
возило со дигалка со корпа IVECO Daily 35S11 - 20 m Multitel MT202DS возило со дигалка со корпа IVECO Daily 35S11 - 20 m Multitel MT202DS возило со дигалка со корпа IVECO Daily 35S11 - 20 m Multitel MT202DS
3
Контактирајте го продавачот
32.300 € PLN 149.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Модел MT202DS Дофат на стрела 9.8 м Носивост 200 кг
Година 2013 Километража 4900 км Сила
Полска, Rzeszow
возило со дигалка со корпа IVECO Daily 35S11 - 21 m Multitel MX210 возило со дигалка со корпа IVECO Daily 35S11 - 21 m Multitel MX210
2
Контактирајте го продавачот
34.460 € PLN 159.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Модел MX210 Дофат на стрела 9.5 м Носивост 200 кг
Година 2013 Километража 48000 км Сила
Полска, Rzeszow
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Возило со дигалка со корпа
Година 2019 Километража 185474 км Сила
Обединето Кралство, Hemel Hempstead
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Возило со дигалка со корпа
Година 2020 Километража 67830 км Сила
Обединето Кралство, Hemel Hempstead
Контактирајте го продавачот
15.950 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 5
Година 01/2009 Километража 401100 км Сила
Холандија, Sliedrecht
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел 160 Alu Висина на подигање 16 м Носивост 200 кг
Година 12/2013 Километража 114529 км Сила
Унгарија, Győr
Контактирајте го продавачот
аукција 6.000 € Со вклучен ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година 2000 Километража 57244 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
154.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 3
Година Километража Сила
Холандија, Nieuwerkerk a/d IJssel
Контактирајте го продавачот
102.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 3
Година 2020 Километража Сила
Холандија, Nieuwerkerk a/d IJssel
камион-мешалка Baryval  на шасија IVECO Trakker 380 камион-мешалка Baryval  на шасија IVECO Trakker 380 камион-мешалка Baryval  на шасија IVECO Trakker 380
3
Контактирајте го продавачот
19.990 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 07/2006 Километража 380000 км Сила
Франција, Cerizay
Контактирајте го продавачот
53.500 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Година 09/2005 Километража 230000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Возило со дигалка со корпа
Година 1991 Километража 95000 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
21.800 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Година 11/1997 Километража 321800 км Сила
Полска, Opole
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 53656 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
62.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел ZED 32 Висина на подигање 32 м Дофат на стрела 19 м
Година 2009 Километража Сила
Италија, Osimo
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел MT202 DS Дофат на стрела 10 м
Година 2014 Километража 44600 км Сила
Полска, Żabia Wola
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 3 Модел MK 28
Година 2005 Километража 307000 км Сила
Полска, Kotórz Mały
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Модел RH75 Носивост 12420 кг
Година 2002 Километража 192950 км Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
камион-мешалка IVECO EUROTRAKKER MP380 камион-мешалка IVECO EUROTRAKKER MP380
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 2005 Километража Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
124.950 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година Километража Сила
Холандија, Veghel
BAS World
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
66.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 6 Носивост 6750 кг
Година 2015 Километража 96000 км Сила
Полска, Kraków
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
71.120 € PLN 330.000 PLN
Автодигалка
Носивост 11320 кг
Година 2014 Километража 370000 км Сила
Полска, Kraków
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Machineryline
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 329 огласа
Прикажи
Претплати се