Филтри -

Градежни машини IVECO од Чешка Република

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

8 огласа: Градежни машини IVECO од Чешка Република

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
26.000 €
Камион-мешалка
Евро Euro 3
Година 2006 Километража 415565 км Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
38.020 € CZK 899.000 CZK
Возило со дигалка со корпа
Модел Scorpion 1490 Висина на подигање 14 м
Година 2013 Километража 113000 км Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 2
Година 2001 Километража Сила
Чехија, Ostrava
Контактирајте го продавачот
аукција 38.020 € CZK 899.000 CZK
Камион-мешалка
Година 07/2015 Километража 157603 км Сила
Чехија, Praha 15-Horní Měcholupy
Контактирајте го продавачот
169.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Година 2010 Километража 158000 км Сила
Чехија, Staříč
Контактирајте го продавачот
15.300 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 2 Носивост 26000 кг
Година 02/1999 Километража 310264 км Сила
Чехија, Lysá nad Labem
Контактирајте го продавачот
33.553 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел LT 130 TB Висина на подигање 12.5 м Дофат на стрела 7.3 м Носивост 405 кг
Година 2015-04 Километража 58400 км Сила
Чехија, Olbramovice
Контактирајте го продавачот
25.100 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 4 Модел MX 170 Висина на подигање 17 м Дофат на стрела 17 м Носивост 75 кг
Година 12/2011 Километража 45400 км Сила
Чехија, Trnava
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се