Филтри -

Градежни машини IVECO од Бугарија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини IVECO од Бугарија: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
23.519,79 €
Камион-мешалка
Евро Euro 3
Година 2002 Километража 284000 км Сила 380 кс
Бугарија, Пловдив
Контактирајте го продавачот
10.021,47 €
Возило со дигалка со корпа
Висина на подигање 12 м Носивост 220 кг
Година 1990 Километража 26500 км Сила 100 кс
Бугарија, Пловдив
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Модел MK 28.4
Година 2006 Километража 2300 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Модел MAGNUM MK24.4 Висина на подигање 24 м
Година 2006 Километража 122000 км Сила 380 кс
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
30.500 €
Пумпа за бетон
Евро Euro 2 Модел MAICO
Година 09/1998 Километража 150000 км Сила 450 кс
Бугарија, Varna
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 5 Модел MAGNUM MK28.4L Висина на подигање 28 м
Година 2008 Километража 213000 км Сила 500 кс
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
25.050 € BGN 49.000 BGN
Пумпа за бетон
Висина на подигање 32 м
Година 1999 Километража 106000 км Сила 340 кс
Бугарија, Trud/Plovdiv
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се