Филтри -

Градежни машини IVECO од Белгија

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини IVECO од Белгија: 16 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопска дигалка
Евро Euro 2 Носивост 190 кг
Година 01/1998 Километража 48053 км Сила
Белгија, Gistel (West-Vlaanderen)
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 3
Година 01/2005 Километража 419750 км Сила 380 кс
Белгија, MONT (Houffalize)
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пловен багер
Година 1990 Километража Сила
Белгија, ANTWERPEN
Контактирајте го продавачот
63.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 17445 кг
Година 2018-04-12 Километража 47565 км Сила 400 кс
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
63.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 18321 кг
Година 2018-06-26 Километража 70362 км Сила 400 кс
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
63.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 18321 кг
Година 2018-02-20 Километража 90678 км Сила 400 кс
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
63.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 18321 кг
Година 2018-02-27 Километража 66815 км Сила 400 кс
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
63.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 18321 кг
Година 2018-06-20 Километража 75000 км Сила 400 кс
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
63.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 18321 кг
Година 2018-05-21 Километража 79732 км Сила 400 кс
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
63.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 18321 кг
Година 2018-06-19 Километража 84828 км Сила 400 кс
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
63.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 18321 кг
Година 2018-06-19 Километража 65740 км Сила 400 кс
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
63.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 18321 кг
Година 2018-06-20 Километража 77553 км Сила 400 кс
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
63.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 18321 кг
Година 2018-06-26 Километража 78677 км Сила 400 кс
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 3 Висина на подигање 11.2 м
Година 2004-06-30 Километража 198687 км Сила 170 кс
Белгија, Merksplas
Контактирајте го продавачот
13.850 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5
Година 2008 Километража 273824 км Сила 180 кс
Белгија, Wingene
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се