Филтри -

Градежни машини ITECO од Полска

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини ITECO од Полска: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.793 € PLN 44.900 PLN
Хидраулична зглобна платформа
Дофат на стрела 11.3 м Носивост 220 кг
Година 2008 Километража Сила
Полска, Rzeszow
Контактирајте го продавачот
10.880 € PLN 49.900 PLN
Хидраулична зглобна платформа
Дофат на стрела 11.3 м Носивост 220 кг
Година 2009 Километража 647 м/ч Сила 46.3 кс
Полска, Rzeszow
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
2.290 € PLN 10.500 PLN
Ножична платформа
Година 1999 Километража 1937 м/ч Сила
Полска, Różanki
Контактирајте го продавачот
6.085 € PLN 27.900 PLN
Ножична платформа
Носивост 300 кг
Година 2008 Километража 717 м/ч Сила
Полска, Rzeszow
Контактирајте го продавачот
6.085 € PLN 27.900 PLN
Ножична платформа
Висина на подигање 13.8 м Носивост 300 кг
Година 2007 Километража 757 м/ч Сила
Полска, Rzeszow
Контактирајте го продавачот
9.793 € PLN 44.900 PLN
Ножична платформа
Носивост 350 кг
Година 2013 Километража Сила
Полска, Rzeszow
Контактирајте го продавачот
3.599 € PLN 16.500 PLN
Ножична платформа
Висина на подигање 13.8 м Носивост 300 кг
Година 2007 Километража Сила
Полска, Pleszew
Контактирајте го продавачот
4.144 € PLN 19.000 PLN
Ножична платформа
Висина на подигање 13.8 м
Година 2008 Километража 680 м/ч Сила
Полска, Pleszew
Контактирајте го продавачот
4.798 € PLN 22.000 PLN
Ножична платформа
Висина на подигање 13.8 м Носивост 300 кг
Година 2007 Километража 508 м/ч Сила
Полска, Pleszew
Контактирајте го продавачот
3.708 € PLN 17.000 PLN
Ножична платформа
Висина на подигање 14 м Носивост 300 кг
Година 2008 Километража 630 м/ч Сила
Полска, Krzykosy
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се