Филтри -

Градежни машини ITECO од Холандија

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини ITECO од Холандија: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.950 €
Ножична платформа
Висина на подигање 14 м Носивост 318 кг
Година 2011 Километража 888 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
6.450 €
Ножична платформа
Година 2008 Километража Сила
Холандија
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Ножична платформа
Висина на подигање 14 м Носивост 300 кг
Година 2011 Километража 208 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
6.250 €
Ножична платформа
Висина на подигање 14 м Носивост 300 кг
Година 2011 Километража 729 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
6.950 € Без ДДВ
Ножична платформа
Година 2006-01-01 Километража 654 м/ч Сила
Холандија, Beringe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 10 м
Година 2000 Километража Сила
Холандија, Lunteren
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Година 01/2006 Километража Сила
Холандија, NIEUWEDIEP
Контактирајте го продавачот
6.950 €
Ножична платформа
Висина на подигање 14 м Носивост 318 кг
Година 2010 Километража 346 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
6.850 €
Ножична платформа
Висина на подигање 14 м Носивост 318 кг
Година 2010 Километража 666 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
5.800 €
Ножична платформа
Висина на подигање 14 м Носивост 300 кг
Година 2008 Километража 718 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се