Филтри -

Градежни машини ITECO од Европа

Резултати од пребарување: 43 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини ITECO: 43 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Ножична платформа
Носивост 300 кг
Година 2008 Километража 717 м/ч Сила
Полска, Rzeszow
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Ножична платформа
Носивост 350 кг
Година 2013 Километража Сила
Полска, Rzeszow
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Дофат на стрела 11.3 м Носивост 220 кг
Година 2008 Километража Сила
Полска, Rzeszow
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Дофат на стрела 11.3 м Носивост 220 кг
Година 2009 Километража 647 м/ч Сила 46.3 кс
Полска, Rzeszow
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 12 м
Година 2008 Километража 545 м/ч Сила
Германија, Oelsnitz/ V
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 12 м
Година 2008 Километража 568 м/ч Сила
Германија, Oelsnitz/ V
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Ножична платформа
Висина на подигање 9 м
Година 2007 Километража 2672 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
5.250 €
Ножична платформа
Висина на подигање 12 м
Година 2008 Километража 885 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
5.250 €
Ножична платформа
Висина на подигање 12 м
Година 2008 Километража 714 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
6.950 €
Ножична платформа
Висина на подигање 14 м Носивост 318 кг
Година 2011 Километража 888 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
4.950 €
Ножична платформа
Висина на подигање 12 м
Година 2007 Километража 822 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
4.950 €
Ножична платформа
Висина на подигање 12 м
Година 2007 Километража 838 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
4.950 €
Ножична платформа
Висина на подигање 12 м
Година 2007 Километража 946 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
6.950 €
Ножична платформа
Висина на подигање 14 м
Година 2008 Километража 1093 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
4.950 €
Ножична платформа
Висина на подигање 12 м
Година 2007 Километража 963 м/ч Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 43 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се