Филтри -

Градежни машини ITALMACCHINE

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини ITALMACCHINE: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-мешалка ITALMACCHINE
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 12/1988 Километража Сила
Италија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фабрика за бетон
Година Километража Сила
Италија, Roma
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
17.000 €
Камион-мешалка
Година 1990 Километража 2715 м/ч Сила 83 кс
Италија, Serrapetrona (Macerata)
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се